Palmares D.L.T.C. Dash'35 Open Toernooi en Nationaal Ranglijsttoernooi

Het grote toernooi werd voor het eerst gehouden in 1950 ter ere van het 15 jarig bestaan.
NATIONAAL RANGLIJSTTOERNOOI HERENENKEL **
2019 Jannick Lupescu - Kody Pearson (Aus) 7-5, 7-5
2020 Sander Jong - Thijmen Loof 6-2, 6-4
NATIONAAL RANGLIJSTTOERNOOI DAMESENKEL **
2019 Shura Poppe - Sanne Jansen 6-2, 2-6, 6-2
2020 Lexie Stevens - Laura Rijkers 6-2, 6-2
HERENENKEL A
2013 1,8146 - 2,7905 Sven van Touw - Rutger Meijer 7-5, 1-6, 6-4
2014 1,5162 - 2,9136 John Naaktgeboren - Edwin Huisman 6-1, 6-3
2015 2,2596 - 3,0292 John Naaktgeboren - Max Oskam 7-6, 6-2
2016 1,6314 - 3,1070 Max Oskam - John Naaktgeboren 6-3, 7-6
2017 0,9154 - 2,3425 Glenn Smits - Wesley Visser 6-2, 6-7, 7-6
2018 3,2353 - 4,3369 Tom van Hensbergen - Boudewijn Koets 6-2, 6-2
2019 1,8101 - 2,9563 Senne Braun - Jeroen Benard 6-3, 6-3, 7-5
2020 1,1312 - 2,2109 Thorsten Sollie - Elgin Khoeblal 6-1, 7-5
DAMESENKEL A
2013 4,0609 - 4,8596 Anneke Riemens - Denise van der Leer 7-5, 6-4
2014 2,6091 - 3,8474 Yvette Vlaar - Maaike Groot 6-3, 6-1
2015 2,9763 - 4,0580 Susanne Rehorst - Denise van der Leer 6-1, 6-1
2016 4,5994 - 4,9502 Demi Fernandes - Jacqueline van der Marel 6-3, 4-6, 7-6
2017 4,8863 - 5,5595 Marianne Verkade - Sabine Wisman 6-3, 6-1
2018 6,3915 - 7,4294 Sylvie Suiker - Bauke Tak-Verzijl 7-5, 6-1
2019 1,3777 - 2,5258 Sanne Jansen - Nynke Hamburg 6-3, 7-5
2020 2,3336 - 3,9412 Nadine Gobin - Lois Van de Fliert 4-6, 6-3, 6-2
HERENENKEL B
2013 2,8567 - 3,7776 Marco de Jong - Arthur Pinkse 7-5, 2-6, 6-4
2014 3,0928 - 3,8601 Joël de Jong - Thierry van Os 6-2, 6-4
2015 3,6574 - 4,4345 Nick Man - Lex van der Gaag 6-4, 6-4
2016 3,4328 - 4,0366 Valentijn Gaal - Lex van der Gaag 6-4, 6-3
2017 3,1139 - 3,7441 Tim Jansen - Lars Hordijk 6-2, 6-3
2018 4,8268 - 5,1389 Christian Dialoy - Chris de Waal 6-2, 6-0
2019 3,6275 - 4,5359 Tomi van den Ham - Colin Standaart 7-5, 6-2
2020 2,6549 - 3,5567 Daniel Verbeek - Moritz Schroeter 6-3, 6-2
DAMESENKEL B
2013 5,2413 - 6,2075 Natasja Dragic - Tessa Osterholt 6-1, 6-3
2014 3,9320 - 4,6814 Angela van Rijswijk - Lianne van Winsen 6-3, 7-5
2015 4,6814 - 5.3571 Demi Fernandes - Amadeus Admiraal 6-3, 6-1
2016 6,0212 - 6,9702 Marise de Roon - Cynthia Broekhuizen 7-6, 6-3
2017 6,4589 - 7,3345 Nikki Amade - Tessa Gemser 6-1, 6-1
2018 8,6811 - 9,4553 Wennie Roestenberg - Babette van Balen-Lankau 6-4, 7-5
2019 6,7352 - 7,1101 Roxanne Saarberg - Irma Belgraver poule
2020 4,6126 - 5,3755 Ilsa Balvert - Isabella Mujan walk over
HERENENKEL C
2013 4,0405 - 4,8761 Rob van Herwijnen - Lex van der Gaag 6-4, 7-5
2014 4,1469 - 4,9586 Ward van Bodegraven - Lex van der Gaag 2-6, 6-1, 7-5
2015 4,7747 - 5,5673 Youri van der Kamp - Tom in 't Veld 6-4, 0-6, 6-4
2016 4,2124 - 5,1978 Lars Hordijk - Dion Westerkamp 6-3, 6-2
2017 4,2342 - 4,7452 Arash Rezaei - Olivier Dam 3-6, 7-6, 6-3
2018 5,6773 - 6,5134 Roy de Vlaming - Leslie Abdul 6-4, 1-6, 6-4
2019 4,9399 - 5,9247 Boudewijn Koets - Jisman Nababan 6-0, 1-6, 6-2
2020 3,7127 - 4,7064 Xavier van der Heijden - Stijn de Lange 6-2, 7-6
DAMESENKEL C
2013 6,3599 - 7,3387 Emma Herrewijnen - Carla Herrewijnen 6-0, 6-1
2014 5,4121 - 6,3823 Bente van der Plas - Sophie Niemantsverdriet 6-3, 6-1
2015 5,6639 - 6,3173 Lisanne Vermeulen - Celine Broekhuizen 6-2, 6-2
2016 7,8297 - 9,0000 Wennie Roestenberg -  Alexandra Slager 6-0, 6-3
2017 7,6783 - 8,4475 Marian Snelleman - Donna Hell 2-6, 6-4, 6-4
2018 - -
2019 7,8609 - 9,2054 Liza Jansen - Britt Flaton 6-0, 6-0
2020 6,0000 - 6,9689 Nikki Weterings - Julia van Maren 7-6, 6-4
HERENENKEL D
2013 4,9744 - 5,9486 Alexander Brons - Jisman Nababan 6-0, 6-0
2014 5,1569 - 6,1273 Yung-Zhen Hu - Jip van Assendelft 6-1, 2-6, 6-2
2015 5,5952 - 6,5582 Ivo Meuleman - Damian Spijkers 6-7, 6-4, 7-6
2016 5,2190 - 6,1723 Sam van der Jagt - Damian Spijkers 3-6, 6-1, 6-2
2017 5,1468 - 6,1411 Mark Hogervorst - Sebastiaan Timmer 4-6, 6-3, 6-1
2018 6,9108 - 7,1311 Wijnand Ruben - Frank van Uffelen 6-3, 7-5
2019 6,9719 - 7,6927 Rory van der Weijden - Frank Van Uffelen 6-7, 6-3, 6-1
2020 4,8324 - 5,7244 Olaf de Lange - Brian Rondberg 6-2, 6-1
DAMESENKEL D
2013 7,8362 - 8,6928 Ashley Zuijdendorp - Yvonne Mulders 6-3, 6-4
2014 7,1106 - 8,0490 Annelies Gras - Yvonne Mulders 6-1, 6-7, 7-6
2015 6,8868 - 7,7864 Sylvana Visser - Laura van de Giessen 6-1, 1-0 opgave
2016 - -
2017 8,7760 - 9,4927 Alexandra Slager - Anjo Floor 6-2, 6-3
2018 - -
2019 - -
2020 7,9466 - 9,0218 Anne Marleen Vliegenthart - Ryanne Koper 5-7, 6-4, 6-1
HERENENKEL E
2013 6,0000 - 6,9952 Jip van Assendelft - Tim van der Wilk 6-4, 6-2
2014 6,1753 - 7,1653 Julius den Arend - Jordi Nicolai 6-4, 6-0
2015 6,7486 - 7,7210 Rob Wouters - Nick Fleur 6-1, 3-6, 6-4
2016 6,3329 - 6,5075 Ivo Meuleman - Luc Wensing 3-6, 6-1, 6-2
2017 6,5714 - 7,5650 Arend-Jan Franssen - Nick Fleur 6-4, 3-6, 6-1
2018 7,5498 - 8,1471 Enzo van de Vossenberg - Nick Willemstijn 6-2, 6-2
2019 8,0000 - 9,5490 Erik Johannes Zwaan - Jacco van Hooren 6-1, 7-5
2020 5,9897 - 6,8277 Sep de Visser - Martijn Blaauw 6-4, 6-1
DAMESENKEL E
2013 8,8034 - 9,6021 Annemarie van Maren - Lenka Sabolova 7-5, 3-6, 6-3
2014 8,2920 - 9,4508 Marlous van Wijnen - Marieke van Dam 6-2, 6-1
2015 7,9885 - 9,1777 Kelly van Oosten - Maria Waslander walk over
2016 - -
2017 - -
2018 - -
2019 - -
2020 - -
HERENENKEL F
2013 7,0881 - 7,9455 Edward Bauer - Gerard Booden 6-3, 6-1
2014 7,1963 - 7,8397 Chris Schmidt - Coen Struys 6-3, 6-4
2015 8,0093 - 9,5163 Armand Leurs - Sebastiaan Drescher 6-1, 6-3
2016 6,7413 - 7,7298 Maxim van der Plank - Bas Jongejan 5-7, 7-5, 6-2
2017 7,6326 - 8,5765 Wilco Jordaan - Riko Arends 6-3, 6-1
2018 8,5256 - 9,5978 Patrick Wensveen - Jeffrey van Rijswijk 5-2 opgave
2019 - -
2020 7,0547 - 7,9982 Sven den Engelsen - Armand Leurs 7-5, 7-6
HERENENKEL G
2013 8,0016 - 8,7239 Patrick Spijkers - Sander Roskam 7-5, 6-0
2014 8,2573 - 9,3072 Milan Bax - Milan van Wijck 6-1, 6-3
2015 - -
2016 7,8208 - 9,2441 Eelco Witvliet - Youri van de Water walk over
2017 9,0000 - 9,5606 Nick Willemstijn - Roger-Louis Dewandeler 7-5, 6-0
2018 - -
2019 - -
2020 8,3599 - 9,5597 Reinder van de Velde - Marijn Noorlander 6-2, 6-1
HERENENKEL H
2013 8,9237 - 9,6384 Tim Zendman - Rob Dam 6-3, 6-4
2014 - -
2015 - -
2016 - -
2017 - -
2018 - -
2019 - -
2020 - -
HERENENKEL 35 JAAR EN OUDER A
2013
2014 3,4744 - 3,7000 Ronny Lomeijer - Jochen Fonkert 6-2, 6-3
2015 5,1025 - 5,6759 Peter Hoogerwerf - Hans Berkhoudt 6-2, 6-1
2016 5,4571 - 6,2979 Edwin Kleiweg - Mathijs Groen 6-4, 6-1
2017 6,3438 - 7,3334 Sergeo Tjon-Kie-Sim - Arend-Jan Franssen 6-0, 6-2
2018 4,0754 - 5,2232 Christian Dialoy - Ronald Meulendijks 6-4, 6-2
2019 6,2911 - 7,2906 Wim Peels - I-Jay Cairo 6-3, 6-2
2020 7,0650 - 8,1090 Rien van der Weele - Arie van Tiggelen 6-2, 6-1
DAMESENKEL 35 JAAR EN OUDER A
2013
2014 5,7217 - 6,2470 Helen Titiheru - Carla Goudriaan 7-6, 6-2
2015 6,6162 - 7,4914 Sonja Jordaan - Ageeth Keyser 7-5, 7-6
2016 7,9534 - 9,5579 Heike Elsermann - Marloes Kraaijeveld 6-0, 6-0
2017 5,9900 - 7,2409 Helen Titiheru - Ageeth Keyser 6-2, 6-2
2018 5,4271 - 6,9711 Helen Titiheru - Astrid Heitling 6-0, 6-3
2019 - -
2020 8,6439 - 9,0000 Jenny Koch - Sabine van Klaveren 6-2, 2-6, 7-5
HERENENKEL 35 JAAR EN OUDER B
2013
2014 5,666 - 6,3991 Johan Oosthoek - David Klein walk over
2015 6,1551 - 6,6389 I-jay Cairo - Mathijs Groen 6-7, 6-2, 6-4
2016 7,2920 - 7,7787 Arend-Jan Franssen - Ad van Poelje 6-4, 6-2
2017 8,5765 - 9,0934 Wim Boensma - Frank van den Adel 6-1, 6-2
2018 6,1100 - 7,2915 Leon Kuijper - Sander Roskam 6-3, 2-6, 6-3
2019 8,2000 - 9,5749 Remy van Gils - Franklin Verhagen 7-5, 5-7, 6-2
2020 8,3027 - 9,5597 Pieter Slijkoord - Egbert Verschuren 6-0, 6-3
DAMESENKEL 35 JAAR EN OUDER B
2013
2014 7,9051 - 9,1119 Annemarie van Maren - Nellie de Koning 7-6, 6-2
2015 7,9204 - 8,9999 Anjo Floor - Chantal van Loenen-Bosch 6-3 opgave
2016 - -
2017 7,9534 - 8,9999 Heike Elsermann - Berdi Christiaanse 6-1, 6-1
2018 7,3692 - 8,2580 Rebecca van Turenhout - Renée Staat 6-3, 6-3
2019 - -
2020 - -
HERENENKEL 35 JAAR EN OUDER C
2013
2014 6,7870 - 7,5055 Mathijs Groen - Coen Struys 6-2, 6-2
2015 7,7701 - 9,3266 Arend-Jan Franssen - Ad van Poelje 6-1, 7-5
2016 8,6668 - 9,3500 Tijmen Rasser - Simon To 5-7, 7-5, 6-2
2017 - -
2018 8,4035 - 8,9633 Arie van Tiggelen - Jan Koopman 6-2, 6-3
2019 - -
2020 - -
DAMESENKEL 35 JAAR EN OUDER C
2013 - -
2014 - -
2015 - -
2016 - -
2017 - -
2018 8,4486 - 9,7108 Jana Olzog - Ilse Kloosterman-Aarden 6-1, 7-5
2019 - -
2020 - -
HERENENKEL 35 JAAR EN OUDER D
2013 - -
2014 8,2264 - 9,1739 Eelco Witvliet - Henny Radenborg 6-0, 6-0
2015 - -
2016 - -
2017 - -
2018 - -
2019 - -
2020 - -
HERENENKEL 2
2011 Ronald Tijveleijn - Sabin Tigu 6-2, 6-2
DAMESENKEL 2
2011 Monique Zuur - Ilona van der Wetering 6-7, 7-6, 6-4
HERENDUBBEL 2
2013 Rutger Meijer/Wesley Visser - David Nainggolan/Glenn Smits 6-2, 6-3
2014 John Naaktgeboren/Rens in 't Veld - Bas Struijk/Christian Vroomen 6-4, 6-4
2015 Glenn Smits/Rens in 't Veld - Bas Struijk/Christian Vroomen 7-5, 6-1
2016 -
2017 Nigel Visser/Wesley Visser - John Naaktgeboren/Marco van de Weteringh 6-1, 6-4
2018 -
2019 Jannick Lupescu/Matthew Rijkhoek - Arthur Pinkse/Christian Vroomen 6-3, 6-2
2020 Jens Hoogendam/Julian Prins - Tim Jansen/Sander Zijlstra 6-1, 6-0
DAMESDUBBEL 2
2011 Leonie van Vliet/Monique Zuur - Annelien Smal/Merel Stift 6-4, 6-4
2012 -
2013 -
2014 Josine Bekkers/Marloes Hendriksen - Maaike Groot/Daphne Smit 6-2, 6-7, 6-2
2015 Marlot van 't Hof/Yvette Vlaar - Josine Bekkers/Daphne Smit 4-6, 6-2, 6-0
2016 -
2017 Maaike Groot/Inge Spronk - Josine Bekkers/Annelien van der Welle-Smal 6-4, 5-7, 6-2
2018 Ilona van de Wetering/Moniqúe Zuur - Samentha Helderop/Heddy den Hollander-Boers 4-6, 6-2, 7-6
2019 -
2020 -
GEMENGDDUBBEL 2
2014 Richard van de Wetering/Vivian Polak - Edwin  Huisman/Yvette Vlaar 6-2, 3-6, 6-1
2015 Glenn Smits/Sabine van der Sar - Wilco Geenen/Yvette Vlaar 5-7, 6-3, 6-1
2016 Arthur Pinkse/Inge Spronk - Christian Vroomen/Daphne Smit 6-3, 6-2
2017 Arthur Pinkse/Inge Spronk - Rens in 't Veld/Lara Hijbeek 1-6, 6-4, 6-4
2018 John Naaktgeboren/Inge Spronk - Rens in 't Veld/Merlin Passchier 6-2, 6-2
2019 Jop Peelen/Monique Zuur - Rens in 't Veld/Merlin Passchier 3-6, 6-1, 6-2
2020 Xavier van der Heijden/Laurèl Polman - Maik Gijzen/Nadine Gobin 6-7, 6-1, 6-2
HERENENKEL 3 (B1)
1977 Frans de Haan - Carel de Bruijn 6-3, 3-6, 6-3
1978 Jan Schoemaker - Siebe Huizinga
1979 Jan Schoemaker - Rik Maaskant
1980 Domien Takx - Alex Cohen 6-1, 6-4
1981 Eric v.d. Pols - Jan Schoemaker
1982 Jan-Willem van Dop - Rik Maaskant
1983 Peter Blaas - Jan-Willem van Dop 1-6, 7-6, 6-3
1984 Peter Blaas - Jan-Willem van Dop
1985 Jan-Pieter Noordermeer - Peter-Paul Passchier 6-3, 6-7, 6-3
1986 Michel Devilee - Ronald van Griethuysen 6-7, 6-1, 6-0
1987 Albert Baan - Paul de Haan
1988 Raymond Schot - Léon Niemantsverdriet
1989 Albert Baan - Bart Gerritsma 7-6, 6-3
1990 Lennert Kaptein - Peter-Paul Passchier 9-4
1991 Michel Devilee - Jasper de Regt 6-4, 6-2
1992 Symen de Lange - Peter-Paul Passchier
1993 Frank de Roon - Albert Baan 2-6, 6-4, 6-3
1994 Bart Gerritsma - Norwin van Harmelen 6-3, 6-3
1995 Mark Willems - Léon Niemantsverdriet 7-6, 5-7, 6-1
1996 Mark Willems - Léon Niemantsverdriet 6-4, 2-6, 6-4
1997 Mark Willems - Léon Niemantsverdriet 6-4, 6-3
1998 Lennert Kaptein - Erik Baan 6-3, 7-6
1999 Erik Baan - Lennert Kaptein 2-6, 6-3, 7-5
2000 Lennert Kaptein - Mark Willems 6-1, 3-6, 6-3
2001 Erik Baan - Bas Struijk 6-3, 6-4
2002 Bas Struijk - Mark Willems 7-5, 6-4
2003 Fabian Koning - Christian Vroomen 6-3, 6-3
2004 Jotham Maarsen - Marco Schoenmakers 6-1, 6-0
2005 Fabian Koning - Mitchel Viljeer 7-5, 6-1
2006 Roger Versteeg - Mitchel Viljeer 1-6, 6-2, 6-2
2007 Roger Versteeg - Ronald Blonk 6-2, 5-7, 6-3
2008 Ricardo Elsink - Léon Niemantsverdriet 6-3, 7-6
2009 Roger Versteeg - Léon Niemantsverdriet 6-4, 6-0
2010 Glenn Smits - Albert Baan 6-2, 1-6, 6-2
2011 Stefan de Jong - Raymond van Lammeren 6-2, 6-2
2012 John Naaktgeboren - Paul Reehorst 6-0, 6-4
DAMESENKEL 3 (B1)
1977 Julia van Noort - Patricia Blaas 6-1, 6-2
1978 Julia van Noort - A. Prins
1979 Barbara Kamp - Julia van Noort
1980 Julia van Noort - Monique v.d. Bergh 6-3, 6-0
1981 Monique v.d. Bergh - Ingrid Doove
1982 Barbara Kamp - Julia van Noort
1983 Barbara Kamp - Patricia v.d. Steen 7-5, 4-6, 6-4
1984 Barbara Kamp - Inge Dolman
1985 Corine Vrijenhoek - Leontine de Waal 6-3, 6-4
1986 Barbara Kamp - Carmen Kaan 7-6, 1-6, 6-1
1987 Karin van Schaik - Miriam Moerkerken
1988 Carmen Kaan - Corrie Warnaar
1989 Anneke van den Ham - Annemiek van Beest 6-0, 6-2
1990 Inge Dolman - Annemiek van Beest 6-1, 6-3
1991 Annemiek van Beest - Anneke van den Ham 6-3, 6-2
1992 Annemiek van Beest - Lucienne Sigmond
1993 Sigrid Ravensbergen - Minke Mooijweer 6-2, 6-2
1994 Minke Mooijweer - Annelies IJsseldijk 6-2, 6-3
1995 Annemiek van Beest - Sigrid Ravensbergen 4-6, 6-2, 6-2
1996 Caroline Schoenmaker - Anniek Swets 6-1, 6-3
1997 Amy van Buuren - Anneke Passchier-van den Ham 6-4, 3-6, 6-1
1998 Yvonne Grubben - Ingrid Romijn-de Bruin 6-1, 6-2
1999 Minke Mooijweer - Yvonne Grubben 6-1, 6-3
2000 Minke Mooijweer - Sigrid Ravensbergen 6-1, 6-0
2001 Sigrid Ravensbergen - Annette Oosters 6-4, 7-5
2002 Sigrid Ravensbergen - Dorien Geertsema 6-2, 6-3
2003 Annette Oosters - Dorien Geertsema 6-1, 6-4
2004 Dorien Geertsema - Sigrid Ravensbergen 7-6, opgave
2005 Dorien Geertsema - Lara van Tiggelen 6-3, 6-1
2006 Lara Hijbeek - Eveline Folkerts 6-4, 3-6, 6-2
2007 Daphne Smit - Lisette Boekholt 6-1, 3-6, 6-3
2008 Julia van Rosendael - Nikita van Lierop 6-2, 6-3
2009 Ilona van de Wetering - Maaike Groot 6-1, 6-1
2010 Ilona van de Wetering - Rebecca van Beek 7-6, 3-6, 6-3
2011 Lara van Tiggelen - Maaike Groot 6-0, 6-1
2012 Kim Breukink - Maaike Groot 7-6, 2-6, 7-6
HERENDUBBEL 3 (B1)
1977 Frans de Haan/Rik de Haan - Carel de Bruijn/Cees Bol 4-6, 6-1, 6-4
1978 Jan Schoemaker/Cees Bol - Siebe Huizinga/A.van Slooten
1979 Jan Schoemaker/J.P.Bakker - Rik Maaskant/Onno Takx
1980 Jan Schoemaker/J.P.Bakker - Domien Takx/Eric v.d. Pols 7-5, 3-6, 6-3
1981 Rik Maaskant/Berry Jansen - Domien Takx/Ronald van Griethuysen
1982 Rik de Haan/Paul de Haan - Bart Gerritsma/Ronald van Griethuysen
1983 Rik Maaskant/Hans Wendt - Peter Blaas/Nico Welschen 7-6, 6-3
1984
1985 Hans Wendt/Jan-Willem van Dop - Dave Kuipers/Jan-Pieter Noordermeer 6-4, 6-2
1986 Edward Mieters/Jeroen Gouw
1987 Bart Gerritsma/Paul de Haan - Peter-Paul Passchier/Cock van As jr.
1988 Peter-Paul Passchier/Ronald van Griethuysen - Van Asch/De Haan
1989 Peter-Paul Passchier/Albert Baan - Bart Gerritsma/Jan-Pieter Noordermeer 6-4, 2-6, 6-2
1990 Cock van As jr./Ronald van Griethuysen - Jan Schoemaker/De Haan 9-8
1991 Bart Gerritsma/Arjan Besteman - Cock van As jr./Ronald van Griethuysen 6-3, 6-3
1992 Bart Gerritsma/Peter-Paul Passchier - Jan-Willem van Dop/Reniers
1993 Bart Gerritsma/Peter-Paul Passchier - Jan-Willem van Dop/Ronald van Griethuysen 6-2, 6-2
1994 Bart Gerritsma/Ronald van Griethuysen - Frank de Roon/Michiel v.d. Heuvel 2-6, 6-3, 6-0
1995 Michiel v.d. Heuvel/Stephen Meindert - Bart Gerritsma/Peter-Paul Passchier 4-6, 6-3, 6-2
1996 Bart Gerritsma/Peter-Paul Passchier - Jeroen van Assendelft/Sander Penning 6-4, 6-4
1997 Bart Gerritsma/Frans Grimbergen - Edwin Wesselink/Dennis Reijngoud 8-6
1998 Bart Gerritsma/Stephen Meindert - Norwin van Harmelen/Peter-Paul Passchier 6-3, 6-0
1999 Finale tussen Erik Baan/Peter-Paul Passchier en Bart Gerritsma/Stephen Meindert niet uitgespeeld (6-2, 6-6)
2000 Bart Gerritsma/Stephen Meindert - Lennert Kaptein/Raymond Schot 7-6, 7-5
2001 Erik Baan/Peter-Paul Passchier - Bart Gerritsma/Stephen Meindert 3-6, 6-2, 6-3
2002 Erik Baan/Peter-Paul Passchier - Léon Niemantsverdriet/Mark Willems 6-2, 6-2
2003 Michael Hartgers/Raymond Schot - Erik Baan/Peter-Paul Passchier 6-4, 4-6, 6-2
2004 Erik Baan/Albert Baan - Jotham Maarsen/Eddy van Veen 3-6, 6-1, 6-2
2005 Erik Baan/Albert Baan - Mark Willems/Nathan Hoofdman 6-4, 6-7, 6-3
2006 Rutger Meijer/Arthur Pinkse - Bart Gerritsma/Michael Hartgers 7-5, 6-4
2007 Bart Gerritsma/Rens in 't Veld - Albert Baan/Arthur Pinkse 6-3, 6-4
2008 Erik Baan/Rens in 't Veld - Ronald Blonk/Erik van Horsen 6-4, 4-6, 6-2
2009 Erik Baan/Albert Baan - Rik Maaskant/Rens in 't Veld 7-6, 6-3
2010 Erik Baan/Albert Baan - Brian Schlee/Glenn Smits 6-4, 6-2
2011 Leon Niemantsverdriet/Mark Willems - Glenn Smits/Casper van der Weide 6-2, 6-7, 7-5
2012 John Naaktgeboren/Jurrian van der Weide - Jerry Visser/Wesley Visser 7-6, 6-3
2013 Roger Versteeg/Richard van de Wetering - John Naaktgeboren/Jurrian van der Weide 6-3, 6-3
2014 Roger Versteeg/Richard van de Wetering - Joost Donders/Tim Schweig 7-5, 6-0
2015 Don Kros/Kjeld Smid - ROnald Blonk/Jurrian van der Weide 6-4, 6-2
2016 Tim Arp/Pascal van der Linden - Leon Hageman/Jacco van der Werf 7-5, 6-3
2017 David Nainggolan/Christian Vroomen - Ronald Blonk/Ronald van Leeuwen 5-7, 6-4, 7-6
2018 David Nainggolan/Christian Vroomen - Ward van Bodegraven/Ronald van Leeuwen 6-1, 6-2
2019 Ronald Blonk/Christian Vroomen - Virgil Amade/Matthew Rijkhoek 6-0, 6-0
2020 Arnoud Standaart/Colin Standaart - Bram Bruinse/Yassin Saïdi 3-6, 6-2, 6-0
DAMESDUBBEL 3 (B1)
1977 -
1978 A.Prins/Janny Takens-de Bode - Els Visser/M.de Hoog
1979 Els Visser/Barbara Kamp - Julia van Noort/Karin Seyffert
1980 Julia van Noort/Ineke Voskuyl - Clarie Vogelaar/J.Zimmerman 6-1, 6-0
1981 Julia van Noort/Ineke Voskuyl - Patricia Blaas/Jeanette Verhage
1982 Julia van Noort/Ineke Voskuyl - Inge Dolman/Barbara Kamp
1983 Jolanda van Luxemburg/Patricia v.d. Steen - Julia van Noort/Joke Ritman 4-6, 6-3, 6-2
1984
1985 -
1986 Barbara Kamp/Carmen Kaan - V.d. Berg/Langelaan 6-1, 6-1
1987 Miriam Kaan/Carmen Kaan - Julia van Noort/Ineke Voskuyl
1988 De Groot/Corrie Warnaar - Leontine de Waal/Miriam Moerkerken
1989 Margaret Schouten/Annemiek van Beest - Anneke van den Ham/Leontine de Waal 4-6, 6-3, 6-1
1990 -
1991 Anneke Passchier-van den Ham/Ingeborg v.d. Kerk - Smink/De Vries 6-1, 6-0
1992 -
1993 -
1994 Anneke Passchier-van den Ham/Marie-José Rutten - Leontine de Waal/Ingrid de Bruin 6-4, 2-6, 7-6
1995 Anneke Passchier-van den Ham/Ingeborg Gerritsma-v.d. Kerk - Annemiek van Beest/Suzanne Jansen 6-4, 4-6, 6-3
1996 -
1997 Anneke Passchier-van den Ham/Ingeborg Gerritsma-v.d. Kerk - Annemiek van Beest/Corinne Oosters 8-1
1998 Ingeborg Gerritsma-v.d. Kerk/Minke Mooijweer - Marie-Louise Thiellier/Suzanne Jansen 6-0, 6-0
1999 Anneke Passchier-van den Ham/Annemiek van Beest - Leontine de Waal/Ingrid Romijn-de Bruin 6-0, 6-3
2000 -
2001 Anneke Passchier-van den Ham/Monique Klaver - Xenia Frerichs/Suzanne Jansen 6-4, 6-3
2002 Annette Oosters/Corine Oosters - Anneke Passchier-van den Ham/Monique Klaver 6-2, 6-3
2003 Annette Oosters/Corine Oosters - Annemiek van Beest/Sharon Vitalis 6-7, 6-1, 6-1
2004 Annette Oosters/Corine Oosters - Xenia Frerichs/Suzanne Jansen 6-1, 6-1
2005 Anneke Passchier-van den Ham/Monique Klaver - Lara Hijbeek/Emily Maas 6-1, 6-1
2006 Debby Haak/Monique Klaver - Wendy van Grondelle/Suzanne Jansen 6-1, 6-1
2007 Annemarie van Assendelft/Natalie Drost - Marloes Hendriksen/Stella Veerman 6-4, 6-1
2008 Lisette Boekholt/Nikita van Lierop - Barbara Kamp/Marjolein Morak 6-4, 6-0
2009 Lara Hijbeek/Yvonne Zandbergen - Lisette Boekholt/Nikita van Lierop 1-6, 6-4, 6-4
2010 Lara Hijbeek/Yvonne Zandbergen - Monique Klaver/Sietske in 't Veld 6-2 6-2
2011 Lara Hijbeek/Yvonne Zandbergen - Josine Bekkers/Eveline Folkerts 6-7, 6-4, 6-3
2012 Josine Bekkers/Maaike Groot - Andrea Buitenkamp/Patricia Cool 3-6, 6-2, 7-6
2013 Maaike Groot/Suzanne Jansen - Andrea Buitenkamp/Barbara Kamp 6-3, 6-1
2014 Merlin Passchier/Daphne Smit - Andrea Buitenkamp/Suzanne Jansen 6-2, 5-7, 6-2
2015 Maaike Groot/Daphne Smit - Jenna Passchier/Merlin Passchier 6-4, 6-1
2016 Hanneke Lodewijks/Inge Spronk - Lara Hijbeek/Merlin Passchier 6-3, 6-2
2017 Lara Hijbeek/Merlin Passchier - Monique Klaver/Sietske in 't Veld 6-3, 6-0
2018 Maaike Groot/Daphne Smit - Femke Groot/Jenna Passchier 6-0, 6-4
2019 Mariska den Heijer-v.d.Matten/Cher van der Linden - Kelly Gorissen/Tahnee Luns 6-3, 6-7, 6-4
2020 Afke de Jong/Jantine in 't Veld - Josine Bekkers/Maaike Groot 1-6, 6-2, 6-4
GEMENGDDUBBEL 3 (B1)
1977 Frans de Haan/Julia van Noort - Rik de Haan/Barbara Kamp 6-0, 6-1
1978 Jan Schoemaker/Julia van Noort - Jan-Willem van Dop/Els Visser
1979 Eric Bruins/Julia van Noort - Rik Maaskant/Barbara Kamp
1980 Eric Bruins/Julia van Noort - E.de Hoog/Els Visser 6-0, 6-1
1981 Jan Schoemaker/Julia van Noort - Koen v.d. Maarel/Ingrid Doove
1982 Peter Blaas/Julia van Noort - Hans Wendt/Patricia Blaas
1983 Peter Blaas/Julia van Noort - Rik Maaskant/Barbara Kamp 6-3, 7-5
1984
1985 Hans Wendt/Corine Vrijenhoek - Jan Schoemaker/Carmen Kaan 6-2, 7-5
1986 Rik Maaskant/Barbara Kamp - Ronald van Griethuysen/Kaan 7-5, 3-6, 6-3
1987 Bart Gerritsma/Carmen Kaan - Peter-Paul Passchier/Julia van Noort
1988 -
1989 Peter-Paul Passchier/Anneke van den Ham - Peter Blaas/Annemiek van Beest 6-4, 6-7, 6-2
1990 Machiel Sala/Annemiek van Beest - De Haan/Horst 9-6
1991 Peter Blaas/Annemiek van Beest - Bart Gerritsma/Ingeborg v.d. Kerk 6-3, 2-6, 7-5
1992 Bart Gerritsma/Ingeborg Gerritsma-v.d. Kerk - Symen de Lange/Annemiek van Beest
1993 Albert Baan/Ingeborg Gerritsma-v.d. Kerk - Martijn Groeneweg/Ingrid de Bruin 6-7, 7-5, 6-1
1994 Michiel v.d. Heuvel/Minke Mooijweer - Michel Devilee/Annelies IJsseldijk 6-1, 6-2
1995 Ronald Kloppert/Annemiek van Beest - Léon Niemantsverdriet/Anneke Passchier-van den Ham 4-6, 6-4, 6-2
1996 Mark Willems/Marie-José Rutten - Albert Baan/Anneke Passchier-van den Ham 6-4, 6-3
1997 Albert Baan/Ingeborg Gerritsma-v.d. Kerk - Edwin Wesselink/Minke Mooijweer 8-3
1998 Bart Gerritsma/Minke Mooijweer - Arthur Pinkse/Suzanne Jansen 6-1, 4-6, 6-1
1999 Peter-Paul Passchier/Minke Mooijweer - Albert Baan/Ingeborg Gerritsma-v.d. Kerk 6-3, 3-6, 6-4
2000 Stephen Meindert/Annemiek van Beest - Alex Vlielander/Sigrid Ravensbergen 6-0, 6-1
2001 Albert Baan/Annette Oosters - Bas Struijk/Samentha Helderop 2-6, 6-3, 6-0
2002 Arthur Pinkse/Suzanne Jansen - Alex Vlielander/Sigrid Ravensbergen 6-4, 6-2
2003 Finale tussen Erik Baan/Monique Klaver en Bart Gerritsma/Annemiek van Beest niet gespeeld
2004 Arthur Pinkse/Suzanne Jansen - Christian Vroomen/Dorien Geertsema 6-4, 6-4
2005 Ronald Blonk/Dorien Geertsema - Arthur Pinkse/Daphne Smit 6-7, 6-1, 6-2
2006 Bart Gerritsma/Suzanne Jansen - Léon Niemantsverdriet/Debby Haak 5-7, 6-3, 6-1
2007 Rens in 't Veld/Debby Haak - Bart Gerritsma/Sietske in 't Veld 7-6, 6-3
2008 Rens in 't Veld/Joyce Tauladan - Wouter Struijk/Yvonne Zandbergen 6-1, 6-4
2009 Rens in 't Veld/Yvonne Zandbergen - Roger Versteeg/Joyce Tauladan 6-1, 6-3
2010 Bart Gerritsma/Debby Haak - Rens in 't Veld/Yvonne Zandbergen 6-1, 6-4
2011 Glenn Smits/Iris van Kommer - Ronald Blonk/Suzanne Jansen 6-4, 7-5
2012 Roger Versteeg/Ilona van der Wetering - Christian Vroomen/Josine Bekkers 6-1, opgave
2013 Christian Vroomen/Daphne Smit - Richard van de Wetering/Kitty Kanters 7-6, 7-5
2014 Joris Peters/Melanie Vlak - Pieter van der Velde/Kim Everaars 6-4, 2-6, 6-2
2015 Don Kros/Inge Spronk - Thierry van Os/Josine Bekkers 6-4, 6-2
2016 Ronald van Leeuwen/Merlin Passchier - Ronald Blonk/Jenna Passchier 6-2, 6-4
2017 David Nainggolan/Lara Hijbeek - Ronald van Leeuwen/Merlin Passchier 6-4, 7-6
2018 Leon Hageman/Maaike Groot - David Nainggolan/Jenna Passchier 2-6, 6-2, 6-3
2019 Luc Pepels/Femke Groot - Leon Hageman/Jenna Passchier 4-6, 6-4, 6-2
2020 Michael Hartgers/Monique Klaver - Karol van der Linden/Sofieke Nout 6-4, 6-2
HERENENKEL 4 (B1)
1983 Jan-Pieter Noordermeer - Andy Schaeffers 3-6, 7-6, 6-2
1984
1985 Stephan v.d. Meer - Erik Baan 6-3, 6-1
1986 Richard Lauwers - Edward Mieters 6-1, 6-2
1987 Léon Niemantsverdriet - Antoine Westerman
1988 Ramon de Vries - Frank Majoor
1989 Michiel v.d. Heuvel - Charles Gevers 6-3, 6-0
1990 Bastiaan de Paauw (clubblad: R.van Reek???) - Edwin Ooms 9-8
1991 Symen de Lange - Wouter Standaart 6-7, 6-3, 6-3
1992 Wouter Standaart - André Kosten
1993 Martijn de Lange - Klaas-Jan van Klei 6-2, 6-2
1994 Edwin Flier - Friso v.d. Berg 1-6, 6-3, 6-0
1995 Ralph v.d. Plasse - Edwin van Valen 6-3, 3-6, 6-2
1996 Edwin van Valen - Eric Ummels 6-4, 6-1
1997 Marc Dorré - Wouter Faber 8-5
1998 Marco Schoenmakers - Arthur Pinkse 6-2, 6-4
1999 Peter v.d. Pols - Ruud den Hartigh 7-6, 1-6, 6-3
2000 Tim van Leeuwen - Edwin Hummel 7-6, 6-4
2001 Christian Vroomen - Michiel Pinkse 6-2, 6-4
2002 Colin Hissink - Arnoud Standaart 6-3, 6-1
2003 Paul Reehorst - Ronald van Leeuwen 6-2, 7-5
2004 Rutger Meijer - David Nainggolan 6-4, 7-5
2005 David Nainggolan - Rutger Cramer 6-4, 6-3
2006 Alexander van Rosendael - John Naaktgeboren 7-5, 6-3
2007 Bart van der Laan - Bennie van Es 7-6, 7-6
2008 Philip Weyschedé - Tim Lankhaar 7-5, 6-4
2009 Niels van Katwijk - Ronald van Leeuwen 6-3, 6-4
2010 Eric Geerst - Ronald van Leeuwen 2-6, 6-4, 6-3
2011 Kjell Smid - Lex van de Gaag 6-4, 7-6
2012 Joël de Jong - Jerry Visser 6-4, 6-2
DAMESENKEL 4 (B2)
1983 Jolanda van Luxemburg - Sylvia Rennings 7-5, 6-3
1984
1985 Carmen Kaan - Barbara van Amerom 6-3, 3-6, 6-4
1986 Pauline Mulder - Trudy Nederlof 6-1, 6-1
1987 Wendy Koudstaal - Annemiek van Beest
1988 T.Kramer - Elly Kloppert
1989 Angela van Namen - Manon Buskens 6-1, 6-1
1990 Jeanette Verhage - Ilse Dekker 9-4
1991 Ingrid de Bruin - Babette van Beest 7-5, 3-6, 6-3
1992 Sandra van Krimpen - Sharon Vitalis
1993 Juliëtte Schueler - Liane Bax 6-1, 1-0 opg.
1994 Nathalie Birac - Daniëlle Biemond 6-1, 6-0
1995 Anouk Nagtzaam - Sjouke Liem 6-2, 6-1
1996 Danneke Bakker - Jessica Bakker 6-4, 6-1
1997 Marcia van Wingaarden - Krystle Hagoort 8-1
1998 Simone Friggen - Helene Witter 6-3, 3-6, 7-6
1999 Dorien Geertsema - Marie-Louise Thiellier 1-6, 6-1, 6-2
2000 Samentha Helderop - Ilona van de Wetering 6-1, 6-3
2001 Marit Bijl - Nicolien Fiere 6-3, 6-0
2002 Josine Bekkers - Nicolien Fiere 3-6, 7-5, 6-1
2003 Yolanda Bénard - Jessica Haket 6-4, 6-3
2004 Maaike Groot - Janine Compier 6-2, 6-3
2005 Aimee van Dijk - Lisette Boekholt 6-4, 6-2
2006 Karlijn Steenbergen - Marjolein Morak 6-2, 6-7, 6-0
2007 Janine Compier - Femke Groot 6-2, 6-1
2008 Denise Smits - Merlin Passchier 4-6, 6-2, 6-4
2009 Roxanne Lips - Jenna Passchier 6-2, 7-5
2010 Sarah Peek - Femke Groot 6-0, 3-6, 6-3
2011 Anouk Eldering - Lisanne Vermeulen 6-4, 6-1
2012 Susanne Rehorst - Vivian Hegeman 6-2, 6-0
HERENDUBBEL 4 (B2)
2000 Ruud den Hartigh/Nathan Hoofdman - Rik Mooijweer/Tom in 't Veld 7-6, 6-2
2001 Jacco Euser/Edwin Hummel - Michiel Pinkse/Tom in 't Veld 7-5, 3-6, 6-4
2002 Fabian Koning/Tom in 't Veld - Jordan den Boef/Iddo Kool 6-4, 6-4
2003 Sjoerd v.d. Noordt/Timo Smits - Jeroen Achterberg/Tom in 't Veld 6-4, 6-4
2004 Michiel Pinkse/Tom in 't Veld - Andre Goedhart/David Nainggolan 2-6, 6-3, 6-3
2005 Bojan Brkic/Lex Klapwijk - Mark Elenbaas/Tim van Dongen 6-1, 6-3
2006 Ivo Hu/Ties Klapwijk - Edwin den Beste/Bennie van Es 7-5, 7-6
2007 John Naaktgeboren/Jurrian van der Weide - Glenn Smits/Casper van der Weide 6-4, 2-6, 6-1
2008 Colin Hissink/Lex Klapwijk - Roy Bruggeman/Andy Schuurman 7-6, 7-6
2009 Niels van Katwijk/Ralph van Katwijk - Tom in 't Veld/Tim van Leeuwen 6-4, 6-4
2010 Bradly de Munck/Bas de Zeeuw - Christiaan van Dijl/Jeroen Maat 4-6, 6-3, 6-4
2011 Rik Maaskant/Hans Wendt - Joran van den Berg/Andre Goedhart 6-4, 6-4
2012 Joran van den Berg/Ward van Bodegraven - Virgil Amade/Casper van der Weide 3-6, 6-3, 6-3
2013 Peter Slagboom/Kjell Smid - Ronny Lomeijer/Tom in 't Veld 6-4, 4-6, 6-3
2014 Eric Geerst/Edgar de Weerdt - Lex van der Gaag/Luc Pepels 7-6, 7-6
2015 Virgil Amade/Eric Geerst - Paul Bruin/Nick Man 6-4, 6-4
2016 Lex van der Gaag/Matthew Rijkhoek - Dennis van Gent/Pascal van der Linden 6-3, 6-3
2017 Lars Hordijk/Rody Kandel - Rik Maaskant/Hans Wendt 6-3, 6-2
2018 Luc Pepels/Ron Stieding - Matthew Rijkhoek/Casper van der Weide
2019 Eric Geerst/Robin Nederlof - Boudewijn Koets/Mitchell Slingerland 6-3, 6-0
2020 Olaf de Lange/Stijn de Lange - Alexander Frerichs/Remco de Weerdt 6-4, 6-4
DAMESDUBBEL 4
2004 Barbara Kamp/Audrey Wulff - Afke de Jong/Madelon Mol 6-2, 6-3
2005 Yolanda Bénard/Maaike Groot - Rianne Beumer/Jantine in 't Veld 6-4, 6-2
2006 Cindy Hanibals/Cathy Taartmans - Nancy den Boer/Debby de Kreek 6-4, 7-5
2007 Esther Goud/Naomi van der Jagt - Marijke de Roo/Anneloes Wepster 6-4, 6-7, 6-4
2008 Barbara Ripzaad/Lisette de Ronde - Merlin Passchier/Lisanne Vermeulen 0-6, 6-4, 7-5
2009 Esther Goud/Naomi van der Jagt - Tara Lansbergen/Diana Avezaat-v.d. Nat 4-6, 7-5, 6-1
2010 Désirée van der Jagt/Yvonne van der Jagt - Anouk Maaskant/Denise Smits 4-6, 6-3, 7-6
2011 Bianca van Diemen/Ingeborg den Hollander - Emma van Bodegraven/Anouk Maaskant 6-2, 7-5
2012 Anouk Eldering/Afke de Jong - Rianne Beumer/Jantine in 't Veld 6-3, 6-2
2013 Anita van Gend/Anouk Mastwijk - Jacqueline van der Marel/Dymphy Schuurman 6-2, 7-6
2014 Femke Groot/Lisanne Vermeulen - Afke de Jong/Jantine in 't Veld 4-6, 6-3, 6-2
2015 Denise van der Leer/Sharon Veldhoven - Demi Fernandes/Bente van der Plas 6-3, 6-4
2016 Afke de Jong/Jantine in 't Veld - Anouk Mastwijk/Angela van Rijswijk 3-6, 6-3, 6-2
2017 Mascha Fransen/Marcelle Loeve - Sabine Gerritsen/Marianne Verkade 6-3, 6-1
2018 Afke de Jong/Jantine in 't Veld - Sabine Gerritsen/Anouk Mastwijk 6-3, 6-3
2019 Afke de Jong/Jantine in 't Veld - Esther Goud/Mariska den Heijer-v.d. Matten poule
2020 Bo Ebink/Yasmin ter Schegget - Jeanette van Deelen/Sabine Wisman 6-4, 7-5
GEMENGDDUBBEL 4 (B2)
2000 Marco Schoenmakers/Samentha Helderop - Paul de Waal/Marieke Advocaat walk over
2001 Edwin Hummel/Nicolien Fiere - Iddo Kool/Cathy Taartmans 6-1, 6-1
2002 Robert-Jan Noordegraaf/Petra v.d. Werf - Pieter v.d. Linde/Rianne Beumer 2-6, 7-6, 6-3
2003 Wilco Huijgen/Sietske in 't Veld - Roy Bruggeman/Petra v.d. Werf 7-5, 5-7, 6-1
2004 Mark Elenbaas/Chantal Gillon - Rik Maaskant/Sietske in 't Veld 7-5, 6-1
2005 John Naaktgeboren/Lara van Tiggelen - Mark Elenbaas/Lisette de Ronde 7-5, 6-0
2006 Jeroen Maat/Marie-Louise Thiellier - Jordan den Boef/Iris Heussen-Steendam 4-6, 6-3, 6-0
2007 Jeroen Maat/Marie-Louise Thiellier - Guido Kroon/Marlot van 't Hof 7-6, 4-6, 6-3
2008 Martijn Hemelaar/Lisette van Toor - Edgar de Weerdt/Romy van Kints 7-6, 7-5
2009 Eric Kleinkramer/Afke de Jong - Eric Geerst/Jenna Passchier 6-3, 6-4
2010 Eric Geerst/Monique Klaver - Eric Kleinkramer/Afke de Jong 6-4, 6-1
2011 Alex Vlielander/Romy van Kints - Kjell Smid/Denise Smits 6-2, 4-6, 6-4
2012 Casper van der Weide/Merlin Passchier - Erwin van Wingerden/Femke Groot 6-3, 6-2
2013 Mitchel Viljeer/Daisy Spek - Michiel Pinkse/Jantine in 't Veld 6-2, 6-7, 7-6
2014 Casper van der Weide/Jenna Passchier - Don Kros/Anouk Mastwijk 7-6, 6-4
2015 Leon Hageman/Anouk Mastwijk - Lex van der Gaag/Lisanne Vermeulen 6-4, 1-6, 6-4
2016 -
2017 Bart-Jan Rust/Sabine Gerritsen - Jochen Fonkert/Barbara Ripzaad 6-3, 6-1
2018 Ward van Bodegraven/Sabine Gerritsen - Robin Nederlof/Anouk Mastwijk 6-3, 6-2
2019 Tomi van den Ham/Dunya Charalampopoulos - Jochen Fonkert/Jantine in 't Veld 6-3, 6-3
2020 Jochen Fonkert/Jantine in 't Veld - Remco Beumer/Rianne Beumer 7-5, 6-2
HERENENKEL 5 (C1)
1977 Peter-Paul Passchier - E.van Leeuwen 6-1, 7-6
1978 Dennis Harteloh - L.de Kruis
1979 B.Buitendijk - Frank v.d. Storm
1980 Eelco Mulder - Erik van Valen 6-2, 4-6, 6-3
1981 Cock van As jr. - J.Linskens
1982 Arjan Besteman - Han de With
1983 Henk v.d. Wolff - Erwin Lems 6-4, 6-3
1984
1985 Toine v.d. Pieterman - Neville Harteloh 6-2, 1-6, 6-2
1986 Roland Klein - Roland Verheij 7-5, 1-6, 6-2
1987 Harm-Jan Bosman - Ivo Priem
1988 Peter Koops - E.van Valen
1989 Michael Hop - Peter v.d. Pols 4-0 opgave
1990 Erik van Valen - Dick v.d. Net 9-3
1991 Wouter Standaart - Edo Michielse 7-5, 6-4
1992 Desmond du Parand - Robin Jans
1993 Marco van Ham - Eric Kleinkramer 6-1, 6-2
1994 Rogier Kühne - Arthur Pinkse 6-2, 6-7, 6-3
1995 Sander Posthumus - Virgil Amade 6-4, 3-6, 6-1
1996 Marc Dorré - Bram Tukker 6-4, 3-6, 6-3
1997 Rik Mooijweer - Jeroen Achterberg 8-4
1998 Sebastian Schramm - Wessel van Wijnen 6-2, 7-5
1999 Ronald van Leeuwen - Niven Kunz 6-2, 6-1
2000 Bas Verhoeven - Ronald van Leeuwen 7-6, 6-7, 6-4
2001 Jotham Maarsen - Fabian Koning 6-4, 3-6, 7-5
2002 Bojan Brkic - Raymon Vos 6-2, 7-6
2003 Rens in 't Veld - Rutger Meijer 6-4, 7-6
2004 Jurrian v.d. Weide - Louis Hu 6-4, 6-4
2005 Ivo Hu - Machiel Takens 6-2, 6-4
2006 Edwin den Besten - Arie van den Berg 2-6, 6-3, 6-2
2007 Stefan de Jong - Patrick de Hoog 4-6, 6-0, 6-2
2008 Jurgen Vermeulen - Karel van der Woude 6-3, 6-4
2009 Arash Rezaei - Michiel Pinkse 7-5, 7-6
2010 Vincent Visser - Frank Lammers 6-3, 2-6, 6-0
2011 Patrick de Hoog - Arend-Jan Broekmans 7-5, 6-3
2012 Mels Korteweg - Patrick de Hoog 6-2, 6-1
DAMESENKEL 5 (C1)
1977 M.Laforce - A.de Waal 6-0, 7-5
1978 Brigitte Bokhout - J.Boerigter
1979 Jeannete Verhage - Y.Koopmans
1980 Jeanette Verhage - Claudia Vermaat 6-1, 6-0
1981 M.van Steenoven - Marijke de Roo
1982 Claudia Vermaat - Leontine de Waal
1983 Leontine de Waal - Marjolein Vreeke 6-4, 2-6, 6-3
1984
1985 Linda Niemantsverdriet - Barbara van Amerom 2-6, 6-1, 6-0
1986 Annemiek van Beest
1987 Annemiek van Beest - Silvania Schot
1988 Angela van Namen - T.Kramer
1989 Erica v.d. Noort - Debby Haak 7-5, 6-7, 7-5
1990 Finale tussen Babette van Beest en Suzanne Jansen (clubblad: 1 Babette/2 Suzanne)
1991 A.Rademaker - Michelle de Graaf 3-6, 7-5, 7-5
1992 Terka Wientjes - Juliëtte Schueler
1993 Marcelle Loeve - Annemiek Uunk 6-2, 6-2
1994 Marcelle Loeve - Iris Steendam 6-0, 6-2
1995 Sjouke Liem - Joyce Tauladan 6-2, 6-4
1996 Danneke Bakker - Yvonne van Wijnen 6-3, 6-0
1997 Lisette de Ronde - Marjolein Morak 8-2
1998 Gaby van Dam - Karin de Baat 6-3, 6-2
1999 Jantine in 't Veld - Rianne Beumer 4-6, 7-5, 7-6
2000 Marit Bijl - Josine Bekkers 6-3, 6-3
2001 Romana Janshen - Yolanda Bénard 6-0, 6-2
2002 Yolanda Bénard - Maaike Groot 6-2, 6-0
2003 Lara Hijbeek - Mariska v.d. Matten 6-4, 6-1
2004 Lara Hijbeek - Aimee van Dijk 4-6, 6-3, 6-2
2005 Vivian Polak - Lisette Boekholt 7-5, 6-7, 7-6
2006 Denise Smits - Cynthia Brouwers 4-6, 6-3, 7-5
2007 Merlin Passchier - Naomi van der Jagt 6-4, 6-2
2008 Désirée van der Jagt - Noortje Korteweg 6-3, 4-6, 6-3
2009 Mara Malicki - Avivit Langen 6-1, 3-6, 6-3
2010 Mijke van der Klauw - Lisanne Vermeulen 6-1, 6-1
2011 Angélica Hamers - Roos Kuipers 6-4, 6-1
2012 Angélica Hamers - Iris Charalampopoulos 7-5, 6-1
HERENDUBBEL 5 (C1)
1977 A.Heijman/John v.d. Linden - J.Monster/S.Kamp 7-6, 6-2
1978 Meindert Gast/Berry Jansen - John Harteloh/Paul v.d. Weg
1979 Dennis Harteloh/Neville Harteloh - Stoppels/Van Valen
1980 Piet Hartman/Hans Hey - J.Monster/Erik van Valen 6-2, 6-2
1981 Loek ter Horst/Edwin Kleiweg - Piet Hartman/Hans Hey
1982 Arjan Besteman/Albert Draayer - Bram Heiman/John v.d. Linden
1983 Piet Hartman/Hans Hey - Edwin Ardon/Harold Goldbach 6-4, 6-0
1984
1985 Meindert Gast/Wim Derks - Hoogsteen/Hoogsteen 6-2, 6-4
1986 Martin Huizer/Harm-Jan Bosman 6-4, 6-7, 7-6
1987 Sjoerd v.d. Noordt/Albert Denkers - Peter Gerritsma/Peter Briare
1988 Ivo Priem/Peter v.d. Schelde - Smit/Kooiman
1989 Martin Huizer/Michael Hop - Jan Vos/Walter Plat 6-1, 6-3
1990 Martin Huizer/Sebastian Schramm - Patrick Hordijk/Jeroen van Beem 9-4
1991 Finale tussen Martin Huizer/Sebastian Schramm en Rob van Bodegraven/Rene Hendriks
1992 Arnold Breur/Robin Jans - Jan Vos/Walter Plat
1993 Arthur Pinkse/Bas Passtoors - Robin Jans/Ronald Kloppert 6-2, 7-5
1994 Arnold Breur/Rene Hissink - Eric Kleinkramer/Albert Denkers 4-6, 6-3 ,7-6
1995 Rob van Bodegraven/Rene Hendriks - Harm-Jan Bosman/Ralph v.d. Plasse 6-2, 6-4
1996 Johan Vogelaar/Bram Tukker - Meindert Gast/Edwin Kleiweg 6-2, 6-2
1997 Rene Hendriks/Edwin Kleiweg - Arno Willems/Jeroen Achterberg 8-5
1998 Jordan den Boef/Robert-Jan Noordegraaf - Rene Hissink/Rob van Bodegraven 4-6, 6-3, 6-4
1999 Rene Hissink/Rob van Bodegraven - Rene van Loon/Edwin Kleiweg 6-4, 7-5
2000 Arnold Nainggolan/Patrick Meynhard van Schoor - Martin Keijzer/Peter Keijzer 6-2, 3-6, 7-6
2001 Colin Hissink/Wessel van Wijnen - Guido Broekhuizen/Ernst Mol 6-0, 7-6
2002 Tim van Dongen/Marc Stoop - Colin Hissink/Raymon Vos 6-3, 6-1
2003 Bert Eversdijk/Koos v.d. Weijden - Lennart Bouwer/Paul Ritchi 4-6, 6-3, 6-3
2004 Bert Eversdijk/Wim v.d. Bos - Hette-Jan Moerer/David Susskind 1-6, 6-2, 6-4
2005 Jordan den Boef/Casper v.d. Weide - Ronald Bakelaar/Paul Dokman 6-1, 6-1
2006 Peter Keijzer/Knight Kunsen - Michel Nainggolan/Richard in 't Veld 7-5, 6-3
2007 Niels van Katwijk/Ralph van Katwijk - Peter Keijzer/Marcel van Putten 6-2, 6-0
2008 Martijn van Hattem/Benjamin van der Vlies - Vincent de Vos/Andy Schuurman walk over
2009 Jos Dusseldorp/Ronald Ooyen - Lex van der Gaag/Michel Nainggolan 7-6, 6-2
2010 Robin van Helden/Walter Plat - Jeroen de Bree/Ronald Maat 5-7, 7-6, 6-3
2011 Peter Boudewijn/Ruter Karelse - Ron van Gulik/Peter Lagarde 6-1, 3-6, 6-4
2012 Martin Keijzer/Peter Keijzer - Koos Hartman/Ron Verhagen 6-3, 0-6, 6-1
2013 Remco Beumer/Lars de Vlieger - Nils Kleingeld/Thomas Wierks 6-4, 6-4
2014 Nils Kleingeld/Lars de Vlieger - Sander Terlouw/Vincent Terlouw 6-2, 2-6, 6-0
2015 Rory van den Berg/Peter de Jong - Joost de Jong/Sander Terlouw 7-6, 3-6, 7-6
2016 Edwin Kleiweg/Robert-Jan Noordegraaf - Raymond Dekker/Lars de Vlieger 6-3, 6-3
2017 Remco Beumer/Sjoerd van der Noordt - Adamo Ritmeester/Sander Terlouw 6-2, 6-3
2018 Marc Matthieu/Chris Schmidt - Jochen Fonkert/Robert-Jan Noordegraaf 6-4, 1-6, 6-4
2019 Victor Verberk/Siebe Versendaal - Raymond Dekker/Lars de Vlieger 6-4, 6-4
2020 Dennis Hoogerbrugge/Pim van der Zouwen - Remco Beumer/Lars de Vlieger 6-3, 4-6, 6-1
DAMESDUBBEL 5 (C1)
1977 S.van Raamt/M.Laforce - Briget Deddens/Christiane Kamp 6-0, 7-6
1978 Agnes Kooy/L.v.d. Hoek - M.Paroubeek/De Jong van Vliet
1979 Agnes Kooy/L.v.d. Hoek - A.Borger/Judith Stegeman
1980 Hanny Harmsen/Lawende - Paroubek/M.van Adrichem walk over
1981 Linda Bruggenkamp/Ineke de Vrij - I.Huigen/Jacqueline Conijn
1982 Lisette van Beest/Hanny Harmsen - Sonja Stoop/Leontine de Waal
1983 Els Visser/Elly Kloppert - Marlies Wendt/Marjolein Vreeke 6-7, 6-2, 6-1
1984
1985 Els Visser/Ellen Conijn - Sonja Stoop/Agnes Kooy 6-2, 7-6
1986 Judith Stegeman/Angélique v.d. Linden - Els Visser/Lisette van Beest 6-4, 0-6, 7-6
1987 Judith Stegeman/Angélique v.d. Linden - Els Visser/Hanny Harmsen
1988 -
1989 Els Visser/Christiane Kamp - De Snoo/Du Parand 6-0, 6-4
1990 Briget Deddens/Christiane Kamp - Ester Risse/Suzanne Jansen 9-5
1991 Briget Deddens/Willeke Bouwer - De Snoo/Van As 6-4, 7-6
1992 Cynthia du Parand/Marion v.d. Schelde-de Roo - Anita v.d. Waal/Harriët Meeldijk
1993 Cynthia du Parand/Marion v.d. Schelde-de Roo - Tineke Oevering/Helma Strijbos 6-0, 6-4
1994 Esther v.d. Giessen/Sandra Klootwijk - Sonja Kats/Plaisier 6-3, 6-3
1995 Marcelle Loeve/Yvonne van Wijnen - Patty Proost/Joni Proost 6-0, 6-1
1996 Vogelaar/Baden - Woudenberg/Hesseling 6-2, 6-3
1997 Marieke van Gorcum/Carianne L'Abee - Briget Deddens/Willeke Bouwer 8-3
1998 Patricia Blaas/Ineke Voskuyl - Briget Deddens/Willeke Romeijn-Bouwer 6-3, 6-4
1999 Marjolein Morak/Helene Witter - Rosemari Bakker/Susan Kraaijeveld 6-1, 2-6, 6-0
2000 Gaby van Dam/Helene Witter - Nicolien Fiere/Linda van der Meulen 6-0, 6-3
2001 Rianne Beumer/Jantine in 't Veld - Annemarie Mallegrom/Linda van der Meulen 6-2, 6-1
2002 Josine Bekkers/Yolanda Bénard - Monique Roos/Anneloes Wepster 6-1, 6-0
2003 Barbara Kamp/Audrey Wulff - Ilse van Gent/Mariet Pors 6-1, 6-4
2004 Kitty Huyzer/Gina Spek - Patricia Blaas/Karin de Bruijn-Seijffert 6-3, 6-4
2005 Roos Kuipers/Fabienne Rosmolen - Rebecca de Haan/Wendy de Haan 7-6, 6-3
2006 Jenna Passchier/Lisanne Vermeulen - Tessa Hijbeek/Marcia Vrolijk 6-2, 6-3
2007 Tanja Donkersloot/Monique Crezee - Alyssa Huijskens/Dominique van Westenbrugge 6-7, 7-6, 6-4
2008 Yvonne van der Jagt/Désirée van der Jagt - Sjoukje Boonstra/Arienne Mol 6-2, 6-2
2009 Simone Mudde/Joyce Voesenek - Sandra Batenburg/Marischca van der Kammen 6-3, 6-1
2010 -
2011 Melanie Baljé/Asmara Pelgrim - Mariska Kleinkramer/Wendy van Loenhout 6-1, 6-4
2012 Amber Schrauwen/Charda Verhagen - Barbara Krijgsman/Daphne Krijgsman 2-6, 6-2, 6-4
2013 Daisy Spek/Melissa Viljeer - Carla Goudriaan/Chantal Goudriaan 6-1, opgave
2014 Jacqueline van der Marel/Dymphy Schuurman - Laura Kennedie/Amber Schrauwen 1-6, 6-4, 6-2
2015 Maxime Meering/Emmi Stuij - Sabine Gerritsen/Marianne Verkade 2-6, 6-2, 6-3
2016 Tessa Gemser/Lilian Nijzink - Barbara Krijgsman/Marjom Series 6-2, 6-2
2017 Tetske Philips/Melanie Zwang - Mylène Kennedie/Danique Oskam 6-1, 6-3
2018 -
2019 -
2020 Bo Ebink/Yasmin ter Schegget - Romy van Kints/Angela van Rijswijk 3-6, 6-3, 6-4
GEMENGDDUBBEL 5 (C1)
1977 S.Kamp/R.Kamp - A.Lamers/Emmy in 't Veld
1978 Meindert Gast/Emmy in 't Veld - H.v.d. Veen/M.Maaskant walk over
1979 Dennis Harteloh/Brigitte Bokhout
1980 E.Mulder/F.v.d. Weerd - John v.d. Linden/Hanny Harmsen 6-4, 6-2
1981 Albert Draayer/Claudia Vermaat - Cock van As jr./Manon Mampaey
1982 John v.d. Linden/Hanny Harmsen - Albert Draayer/Claudia Vermaat
1983 Bert Eversdijk/Manon Mampaey - Wim Derks/Renate Eversdijk 6-1, 6-3
1984
1985 Meindert Gast/Angélique v.d. Linden - J.Filarski/Du Parand 6-1, 3-6, 6-4
1986 Albert Draayer/Claudia Vermaat - Richard van Raamt/Daniella Lorenc 6-4, 6-4
1987 Bert Eversdijk/Manon Mampaey - Frank Bosch/Daniella Lorenc
1988 Bert Eversdijk/Manon Mampaey - V.d. Net/Daniella Lorenc
1989 Van Loon/Manon Mampaey - Michael Hop/De Snoo 1-6, 6-4, 6-4
1990 Van Roon/Suzanne Jansen - Randolph Wendt/Iris Steendam 7-5, 1-6, 6-3
1991 Sebastian Schramm/V.d. Sluys - V.d. Eem/Borger 6-2, 6-3
1992 Rob Brassien/Marie-Louise Thiellier - Jan-Kees Korteweg/Ellen Doolaard
1993 Bas Passtoors/Imre Kwast - Jeroen van Beem/Marion v.d. Schelde-de Roo 6-1, 6-3
1994 Albert Denkers/Marcelle Loeve - Rene Hissink/Elly Kloppert 6-3, 6-4
1995 Eric Kleinkramer/Cynthia du Parand - Arnold de Jonge/Marsha Fransen 7-6, 6-4
1996 Richard van Raamt/Deborah v.d. Roest - Michiel Pinkse/Susanne Gutteling 6-1, 6-3
1997 Andre Attasio/Judith Visser - Marc de Reus/Sandra v.d. Zee 8-6
1998 Tim van Leeuwen/Sabrina v.d. Roest - Jaap Bouwer/Briget Deddens 6-2, 6-2
1999 Bastiaan Ouwehand/Marieke Advocaat - Ludwig de Winter/Rianne Beumer 3-6, 6-1, 7-6
2000 Iddo Kool/Rianne Beumer - Ludwig de Winter/Suzanne Zwolsman 6-4, 6-7, 6-4
2001 Fabian Koning/Yolanda Bénard - Pieter v.d. Linde/Rianne Beumer 2-6, 6-1, 6-3
2002 Rick Ammerlaan/Anneloes Wepster - Hans van Zutphen/Martine van Katwijk 7-6, 6-2
2003 Johan de Klerk/Avivit Langen - Richard in 't Veld/Sietske in 't Veld 6-1, 6-4
2004 Robin v.d. Mark/Mariska v.d. Matten - Vincent de Klerk/Maaike Groot 6-3, 6-3
2005 Hans Stroek/Anneloes Wepster - Pieter van Es/Femke Groot 6-2, 6-3
2006 Armin Wierer/Marijke de Roo - Jan-Kees van Rijs/Brenda Pons 7-6, 6-4
2007 Hans Dorchain/Christel Jager - Mark Donkersloot/Tanja Donkersloot 6-4, 6-4
2008 Rick Ammerlaan/Arienne Mol - Michel Nainggolan/Daphne Krijgsman 7-5, 6-3
2009 Joran van den Berg/Iris in 't Veld - Robert-Jan Noordegraaf/Jantine in 't Veld 6-4, 5-7, 6-3
2010 Jeroen Heutink/Mara Malicki - Tom van Hensbergen/Vera van Wingerden 6-1, 1-6, 6-4
2011 Nick Man/Daisy Spek - Lars de Vlieger/Rianne Beumer 6-4, 6-3
2012 Lars de Vlieger/Rianne Beumer - Michael van Driel/Helen Titiheru 4-6, 6-4, 6-2
2013 Michael van Driel/Helen Titiheru - Remco Beumer/Mara Malicki 6-4, 6-1
2014 Remco Beumer/Sabine Gerritsen - Michael van Driel/Helen Titiheru 6-3, 2-6, 6-4
2015 Fubara Bestman/Madelon Vriesendorp - Martin Keijzer/Debbie Slagboom 6-3, 6-1
2016 Lars de Vlieger/Rianne Beumer - Jeroen van den Bosch/Laura Kennedie 3-6, 6-3, 7-5
2017 Mark Elenbaas/Sheila Badoux - Remco Beumer/Charda Verhagen 6-4, 6-0
2018 Jochen Fonkert/Jantine in 't Veld - Jordan den Boef/Afke de Jong 6-3, 6-4
2019 Wijnand Ruben/Avivit Langen - Jeroen de Vree/Anneke van den Ham 6-1, 6-2
2020 Jos Dusseldorp/Jeanette van Deelen - Pieter van der Linde/Tamara Ackermans 6-3, 4-6, 6-3
HERENENKEL 6 (C2)
1985 Peter Hoogerwerf - Wim Derks 7-6, 6-1
1986 Harm-Jan Bosman - Edwin van Valen 6-1, 3-6, 7-5
1987 Peter v.d. Pols - Mar de Klerk
1988 Patrick Hordijk - W.Blokland
1989 Jeroen van Beem - Arnoud Gast 6-7, 6-4, 6-1
1990 Sebastian Schramm - Evert Meuleman 9-1
1991 Jacco v.d. Werf - Norwin van Harmelen 6-2, 6-2
1992 Friso v.d. Berg - Paul Veen
1993 Arthur Pinkse - Eric Kleinkramer 6-2, 6-0
1994 Ralph v.d. Plasse - Ton Smaal 6-1, 6-3
1995 Bram Tukker - Paul v.d. Schee 6-3, 3-0 opg.
1996 Carlos Ferreira - Wilco Venhuizen 6-1, 6-2
1997 Dan Maasdam - Bastiaan Ouwehand 8-4
1998 Robert-Jan Noordegraaf - Pieter v.d. Linde 7-6, 6-3
1999 Jeroen Maat - Robin v.d. Mark 7-5, 6-2
2000 Robin Fontijne - Martin Keijzer 6-0, 1-0 opgave
2001 Bojan Brkic - André Goedhart 6-1, 6-4
2002 Marc Stoop - Jeffrey v.d. Bos 6-3, 6-4
2003 Louis Hu - Timo Smits 6-2, 7-5
2004 Ivo Hu - Tim Huiszoon 6-4, 6-1
2005 Ties Klapwijk - Eugene Klerkx 6-2, 6-2
2006 Mels Korteweg - Bert Weitering 6-3, 5-7, 6-3
2007 Jos Buitenhuis - Brim Tonino 6-2, 6-1
2008 Rogier ten Berge - Marcel van de Sandt 6-4, 6-2
2009 Calvin Harteloh - Ton van der Linden 4-6, 6-3, 6-2
2010 Richard Akkerman - Patrick de Graaf 6-1, 6-3
2011 Rogier Ambtman - Mark van den Berg 4-6, 6-4, 7-5
2012 Tom Welgraven - Nick Blokker 6-2, 2-6, 6-2
DAMESENKEL 6 (C2)
1985 Marjolein Baars - Caroline de Waal 6-4, 6-2
1986 Annemiek van Beest - Connie Linskens 6-2, 6-1
1987 Daniella Lorenc - Ilse Dekker
1988 F.A.Kramer - Debby Haak
1989 Debby Haak - Ester Risse 6-3, 6-2
1990 Finale tussen Veerna Andhyiswara en Liane Bax (clubblad: 1 Liane / 2 Veerna)
1991
1992 -
1993 -
1994 Joyce Tauladan - Maaike v.d. Berg 7-5, 6-4
1995 Yvonne van Wijnen - Cynthia du Parand 6-4, 6-2
1996 Ilona Weijdeveld - Ester van Bree 6-4, 5-7, 6-2
1997 Harriëtte Westerdijk - Mirjam van Eijk 8-5
1998 Gaby van Dam - Mirjam van Eijk 6-7, 6-2, 6-3
1999 -
2000 -
2001 -
2002 -
2003 -
2004 Marlou Pors - Femke Groot 6-2, 6-4
2005 Jenna Passchier - Roos Kuipers 6-1, 3-6, 6-3
2006 Denise Smits - Felicia Robbe 6-3, 6-4
2007 Manon van Westenbrugge - Bauke Verzijl 6-2, 6-1
2008 Noortje Korteweg - Lara Romijn 6-3, 1-6, 6-3
2009 Sandra Hertog - Wiesje Koopmans 6-0, 6-3
2010 Sandra Hertog - Wiesje Koopmans 7-5, 7-5
2011 Angélica Hamers - Sharon Schot 7-6, 6-0
2012 Charda Verhagen - Demi Fernandes 6-1, 6-3
HERENDUBBEL 6 (C2)
1994 Simon van Brakel/De Reus - Hans Voskuyl/Hans Ruben 7-6, 6-7, 7-6
1995 Marcel Mangrey/Niels Huve - George Kempe/V.d. Berg 6-3, 6-4
1996 Simon van Brakel/Marco Louman - Wim Verschure/Alex Beumer 6-4, 6-2
1997 Simon van Brakel/Stefan van Zitteren - Koos v.d. Weijden/Rene v.d. Weijden 8-6
1998 Ronald van Leeuwen/David Nainggolan - Michel Langenberg/Gerard Langenberg 6-1, 7-6
1999 Martin Keijzer/Peter Keijzer - Rob Dekker/Gert Zaat 6-3, 2-6, 7-6
2000 Lars de Vlieger/Pieter v.d. Linde - Rick Ammerlaan/Hans Stroek 6-3, 7-6
2001 Lars de Vlieger/Sander Terlouw - Henk-Jan van Noort/Olivier van Noort 6-0, 6-3
2002 Johan van Andel/Albert v.d. Linde - Lennart Bouwer/Paul Ritchi 6-0, 6-2
2003 Berry Jansen/Barend Schenkel - Remco Beumer/Nils Kleingeld 6-3, 5-7, 7-6
2004 Ronald Bakelaar/Paul Dokman - Ivo Hu/Ties Klapwijk 6-1, 5-7, 6-4
2005 Dick v.d. Stigchel/Ruud v.d. Werff - Simon van Brakel/Stefan van Zitteren 0-6, 7-5, 7-5
2006 Pablo Rubio/Ron Verhagen - Simon van Brakel/Marc de Reus 6-2, 6-4
2007 Marcel van Gent/Rogier Goud - Diederik Bervoets/Lex van der Gaag 6-3, 6-2
2008 Cyril Prins/Michel Prins - Eelco Helmos/William Mijdam 6-4, 7-6
2009 Remco Beumer/David Susskind - Rene Hissink/Hans Scheepbouwer 6-1, 3-6, 6-1
2010 Ron van Gulik/Peter Lagarde - Tom van Hensbergen/Milan van Wijck 6-4, 5-7, 6-3
2011 Jeroen van den Berg/Rolf Kanneworff - Erik de Bree/Vincent Severins 6-4, 6-1
2012 Erik Amperse/Ralph Amperse - Jordy Naaktgeboren/Leon van der Weijden 1-6, 6-2, 6-4
2013 Jordy Naaktgeboren/Leon van der Weijden - Fubara Bestman/Edwin Bleeker 6-2, 6-3
2014 Sander Terlouw/Vincent Terlouw - Christ Schmidt/Steven Zwartjes 6-1, 6-3
2015 Lars Brinkman/Rico van Bronckhorst - Arno van der Wal/Tim van der Wal 6-1, 6-3
2016 Rodney Fortes/Wijnand Ruben - Jordy Naaktgeboren/Leon van der Weijden 7-6, 6-2
2017 Mark Hogervorst/Sebastiaan Timmer - Benny Baks/Sergeo Tjon-Kie-Sim 3-6, 6-4, 6-2
2018 Laurens Karstens/Nils Kleingeld - Dennis van der Pol/Maarten Vintges 6-4, 6-7, 6-1
2019 Dennis van der Pol/Bram van Uffelen - Sander Roskam/Willem Verschure 6-2, 6-3
2020 Siebe Vermeulen/Harm Verschoof - Marcel van Gent/John Lems 6-3, 6-3
HERENDUBBEL 6  35 JAAR EN OUDER
2011 William Mijdam/Arie Schenk - Jerry Kuipers/Peter Stassen 7-6, 6-2
2012 I-jay Cairo/David Klein - Jerry van den Berg/Cees Pelgrim 6-4, 6-4
2013 Bernd Bos/Wim Peels - Peter Blaak/Pieter Hartman 6-4, 7-6
2014 Fubara Bestman/Edwin Bleeker - Glenn Drinkwaard/Wim Peels 6-4, 6-3
2015 -
2016 Mathijs Groen/Marc Neyen - Robin Sandifort/Dennis van der Pol 6-1, 6-3
DAMESDUBBEL 6 (C2)
1994 V.d. Berg/De Jonge - Stevens/Molenkamp 6-4, 6-4
1995 -
1996 Anouk Voskuyl/Ilona Weijdeveld - Debby Hop/Saskia Trossel 4-6, 6-3, 7-5
1997 Vanessa van Zanten/Marlous van Wijnen - S.de Vries/Nena Araojo 9-8
1998 Plonie de Reus/Anneke van Luijk - Judith Willemstein/Liesbeth Willemstein 6-7, 6-3, 6-4
1999 Nicolien Fiere/Linda v.d. Meulen - Ciska v.d. Hurk/Truus Manshande 6-4, 6-3
2000 Daphne Krijgsman/Suzanne Zwolsman - Jacqueline Bénard/Daniera van Poppel 7-5, 6-1
2001 Mariska v.d. Matten/Gerdien Zeilmaker - Marloes Verhoeven/Anneke van Luijk 6-2, 6-4
2002 Jacqueline Bénard/Daniera van Poppel - Myra Murk-Bernaert/Daphne Krijgsman 7-5, 6-1
2003 Lara Hijbeek/Tessa Hijbeek - Christine Cornelissen-v.d. Rest/Yvonne Snoek 6-1, 6-1
2004 Rebecca de Haan/Wendy de Haan - Martine van Katwijk/Sonja Verstraeten 2-6, 6-2, 6-4
2005 Jenna Passchier/Lisanne Vermeulen - Marieke Bremmer/Lonneke Kort 6-3, 6-2
2006 Sjoukje Boonstra/Arienne Mol - Vera Lafontaine/Helma Scheers 6-1, 6-3
2007 Marischca Keijzer-van der Kammen/Joan van Oeveren - Astrid Hoedemans/Joyce Voesenek 6-7, 6-4, 7-5
2008 Sandra Batenburg/Marischca van der Kammen - Diantha van Krimpen/Ingrid Hobo 3-6, 6-3, 6-4
2009 Jolanda Roukes/Madelon Vriesendorp - Diana van der Vlies/Ineke van der Vlies 3-6, 7-6, 6-4
2010 Carla Goudriaan/Chantal Goudriaan - Jolanda Roukes/Madelon Vriesendorp 6-4, 2-6, 6-3
2011 Sandra Hertog/Jolanda Roukes - Barbara Krijgsman/Daphne Krijgsman 6-2, 7-6
2012 Marjolein Kruit/Ilona Moret - Astrid Aarts/Agnes Neijndorff 6-2, 6-2
2013 Kimberley Meering/Tessa Osterholt - Marjolein Kruit/Ilona Moret 6-4, 1-6, 6-2
2014 Carla Goudriaan/Chantal Goudriaan - Marjolein Kruit/Ilona Moret 6-2, 6-2
2015 Annelies Struijk/Marianne Verkade - Lisette Ooms/Maria Waslander 6-3, 6-1
2016 -
2017 Ageeth Keyser/Wennie Roestenberg - Mascha Grin/Marischca Vos 6-2, 6-4
2018 Marieke van Dam/Sandra van der Lijke-Flach - Pamela Bakker-Domselaar/Suzet Leeuwestein 6-3, 2-6, 7-5
2019 Melanie Baljé/Rebecca van Turenhout - Michelle Radenborg/Bianca van Reijswoud 6-0, 6-3
2020 Zoë Foort/Donna Hell - Anja van der Ende/Sascha Krom 6-3, 6-3
DAMESDUBBEL 6  35 JAAR EN OUDER
2011 Hester Hoogerwerf/Nienke Wagenaar - Diantha van Krimpen/Ingrid Swanborn 7-5, 6-3
2012 Sabine van Wingerden/Corola Zwijgers - Jacqueline Meeusen/Georgette Wouts 4-6, 6-1, 6-4
2013 Yolanda van Spanje/Nienke Wagenaar - Jessica van Egmond/Cathy Janvier 6-2, 6-3
2014 Vera Lafontaine/Claudia Scheepers - Linda Bakker/Sylvia van Rijswijk 2-6, 6-2, 6-1
2015 Sandra van der Lijke-Flach/Angelique Wolekfelt-Reehorst - Elly Ardon/Linda de Jager 6-1, 6-0
2016 Sandra van der Lijke-Flach/Angelique Wolkenfelt-Reehorst - Nienke Bakker/Sonja Jordaan 6-3, 6-1
GEMENGDDUBBEL 6 (C2)
1994 J.Tauladan/J.Tauladan - Hans Cammenga/Wil Cammenga 6-0, 5-7, 6-1
1995 Hans Stroek/Sandra v.d. Zee - Klootwijk/Van Leersum 6-3, 3-6, 6-4
1996 Carlos Ferreira/Nena Araojo - Rainier Dauvillier/Daniëlle Plaisier 6-3, 6-3
1997 Pascal van Wersch/Lisette de Ronde - J.Bos/Rosemari Bakker 6-3, 6-2
1998 Rick Ammerlaan/Anneloes Wepster - Jan-Kees van Rijs/Margot van Lieshout 6-3, 7-5
1999 Sander van der Bom/Jantine in 't Veld - Raymon Vos/Anouk Voskuijl 6-3, 2-6, 6-2
2000 Robin Fontijne/Wendy Spekman - Adamo Ritmeester/Barbara Ripzaad 6-3, 6-3
2001 Rogier ten Berge/Martine van Katwijk - Jeffrey v.d. Bos/Ruby Hoofdman 6-0, 6-3
2002 Vincent de Klerk/Avivit Langen - Jurrian v.d. Weide/Dewi Lammers 6-4, 6-2
2003 Stefan Gilbert/Annelies Struijk - Hans Scheepbouwer/Vera Lafontaine 6-0, 6-4
2004 Marcel van Putten/Marischca Keijzer-van der Kammen - Paul Dokman/Martine van Katwijk 7-6, 6-4
2005 Michel Nainggolan/Iris in 't Veld - Willem Verschure/Nelleke Roos 6-2, 6-4
2006 Fred van Muijlwijk/Iris in 't Veld - Pablo Rubio/Lotte Verhoeven 4-6, 6-3, 6-3
2007 Marco de Jong/Roxanne Lips - Marcel van Putten/Marischca Keijzer-van der Kammen 3-6, 6-4, 6-0
2008 Peter van Wingerden/Laura van Wingerden - Pieter van Es/Wendy Rooders 6-4, 5-7, 6-2
2009 Ron Verhagen/Yvonne Wiegers - Roel van Hoorn/Laura Pleisier 1-6, 6-2, 6-1
2010 Edwin Meeusen/Leonie van Driel - Rian van den Tempel/Elly Saffignani 6-2, 6-2
2011 John de Wilt/Lorraine de Wilt - Edwin Bleeker/Yolanda van Spanje 6-0, 6-0
2012 Sven de Priester/Lotte Achterhof - Wouter van de Ven/Mariska van de Ven 3-6, 6-2, 6-4
2013 Nick Reehorst/Wendy de Jonge - Marcel de Bot/Lucienne Hartman 6-3, 2-6, 6-4
2014 Tom Klein/Danique van Assendelft - Frank Meijer/Melanie Zwang 6-3, 6-4
2015 Hanko Binnendijk/Danielle Duiverman - Stefan 't Jong/Danique Oskam 0-6, 7-5, 6-3
2016 Kasper Boulogne/Sanne van der Sluijs - David Klein/Vera Lafontaine 7-5, 6-2
2017 Rob Boutkan/Patricia van Dijk - Martin Keijzer/Caroline van der Made 6-4, 6-2
2018 Rob Boutkan/Esmeralda van Turenhout - Pieter Zwaard/Wennie Roestenberg 4-6, 6-3, 6-3
2019 Rob Boutkan/Melanie Baljé - Vincent Spijkerman/Tamara Ackermans 7-6, 6-4
2020 Kevin 't Jong/Eline Ruben - Michel Westerduin/Rebecca Molenaar 3-6, 6-2, 6-4
GEMENGDDUBBEL 6  35 JAAR EN OUDER
2011 Peter Lagarde/Ingrid in 't Veld - I-jay Cairo/Sandra Dubbelman 6-1, 6-4
2012 Gert Zoutewelle/Marlies Putter - Edwin Bleeker/Yolanda van Spanje 6-1, 6-2
2013 -
2014 Mark Edelenbosch/Juliet van Doeland - Mathijs Groen/Annet van Oost 6-1, 6-2
2015 Martin van Dijl/Diana van Dort - Edwin Bleeker/Vanessa Verveer-van Zanten 6-2, 6-1
2016 Arend-Jan Franssen/Vera Lafontaine - Elie van Maren/Mascha Grin 6-1, 6-1
HERENENKEL 7 (D1)
1977 Bart Gerritsma - W.Groenewegen 6-1, 6-2
1978 Robert-Jan Geurink - M.Beukers
1979 Eric van Leersum - Leo Stolk
1980 M.Klein - Jaap Verhage 6-3, 7-5
1981 Sjoerd v.d. Noordt - Ad Derks
1982 Jan Ubachs - Bert Weitering
1983 Jac. Hoogerwerf - Henk Klopper 6-4, 6-1
1984
1985 Jaap Bijl - Barend Schenkel 6-2, 6-1
1986 Mart de Klerk - George Kempe 6-2, 6-2
1987 Eric van Leersum - Harm Tazelaar
1988 E.Gerlach - George Kempe
1989 Ludwig de Winter - Hans Voskuyl 6-0, 6-2
1990 Jacco v.d. Werf - Cees Wendt 9-0
1991 Michiel Pinkse - M.Moelker 5-7, 6-1, 6-2
1992 Mart de Klerk - Arie v.d. Elst
1993 Giel van Woezik - Patrick van Vught 6-1, 6-2
1994 Rik Mooijweer - Harold v.d. Net 6-4, 7-5
1995 Wessel van Wijnen - Peter Verboon 7-5, 6-3
1996 Jordan den Boef - Luc de Hoog 7-5, 6-3
1997 Richard de Jong - Eric v.d. Merwe 8-6
1998 Peter Keijzer - Martin Keijzer 7-6, 3-6, 6-2
1999 Ronald Maat - Bart Rotte 6-2, 6-4
2000 André Goedhart - Bojan Brkic 6-2, 6-4
2001 Machiel Takens - Joost Foudraine 6-0, 6-4
2002 Jasper v.d. Zwaag - Eli Fisz 6-4, 4-6, 7-5
2003 Ivo Hu - Pablo Rubio 6-2, 6-3
2004 Pim Thiemann - Fred Reenders 6-3, 6-3
2005 Ron Verhagen - Alex de Jong 6-4, 6-2
2006 Alex de Jong - Richard van Helden 6-2, 2-3 opgave
2007 Yung-Zhen Hu - Wilfred van Es 6-2, 4-6, 7-6
2008 Ton van der Linden - Bernhard van Gemert 6-3, 4-6, 7-6
2009 Bassam al Kasemi - Ashot Hovannesian 6-4, 3-6, 7-6
2010 Chris Eland - Coen Struys 6-4, 6-4
2011 Sander Terlouw - Edward Bauer 3-0 opgave
2012 Ralph Amperse - Olivier Collomb 6-2, 4-6, 6-3
HERENENKEL D1 TOT EN MET 18 JAAR
1982 Martijn Bruins - Peter Hoogerwerf
1983 Gerard Draayer - Timo Smits 6-3, 6-2
HERENENKEL D1 OUDER DAN 25 JAAR
1996 Martin van Emmerik - Ton Kruithof 4-6, 6-2, 6-3
DAMESENKEL 7 (D1)
1977 L.de Jong - C.Kleiweg 6-0, 4-6, 6-4
1978 Jeanette Verhage - M.de Leyer
1979 Henriëtte Meeldijk - Sonja Stoop
1980 Laura Tuinstra - Marijke de Roo 5-7, 6-4, 6-4
1981 Barbara van Amerom - Ellen Conijn
1982 Conny van Dis - An Loeffen
1983 Marjolein Baars - Janny v.d. Bergh 6-2, 6-3
1984
1985 Janny v.d. Bergh - C.Brandwijk 6-3, 3-6, 6-4
1986 E.v.d. Graaf - A.Verspeek 6-3, 6-0
1987 Astrid Sebel - Emmy v.d. Sluys
1988 R.Lohman - Janny v.d. Bergh
1989 Agnes Kooy - Saskia Trossel 6-2, 7-6
1990 Emmy v.d. Sluys - Leonie Zuydveld 9-1
1991 A.Verduyn - Audrey Wulff 3-6, 6-2, 6-3
1992 Patricia Hendriks - Mariëlle Bijl
1993 Gerrie Veenstra - Sophie van Blokland 6-4, 7-6
1994 Anouk Voskuyl - Elsbeth van Alphen 6-1, 7-5
1995 Jolanda Overbeek - Vanessa van Zanten 6-1, 6-0
1996 Inge Römgens - Rianne Beumer 4-6, 6-4, 6-3
1997 Barbara Ripzaad - Lonneke Kort 8-0
1998 Jacqueline Bénard - Pauline Scheelbeek 6-1, 6-0
1999 Pauline Scheelbeek - Maaike Groot 6-2, 6-3
2000 Yolanda Bénard - Maaike Groot 7-5, 6-1
2001 Romana Janshen - Mariska v.d. Matten 6-2, 6-1
2002 Lara Hijbeek - Dewi Lammers 7-5, 6-7, 6-1
2003 Daphne Truijens - Laurie Kuijpers 6-1, 6-1
2004 Claudia Scheepers - Leontine Vermeulen 6-2, 6-1
2005 Daphne Truijens - Tetske Philips 6-7, 6-3, 6-4
2006 Wendy van Loenhout - Rebecca van Turenhout 6-3, 7-6
2007 Rebecca van Turenhout - Jola de Wit 3-6, 7-6, 6-2
2008 Saskia Maaskant - Evelien Stehouwer 6-1, 6-3
2009 Peggy Vink - Charlotte van Tiggelen 6-2, 6-2
2010 Demi Fernandes - Barbara Krijgsman 7-5, 6-4
2011 Bauke Verzijl - Charlotte van Tiggelen 4-6, 6-4, 6-2
2012 Kimberley Meering - Angel Aardse 7-6, 6-1
DAMESENKEL D1 TOT EN MET 18 JAAR
1982 Marjolein Vreeke - Ellen Conijn
1983 Miriam Tannenbaum - Margaret Schouten 6-3, 6-2
DAMESENKEL D1 OUDER DAN 25 JAAR
1996 Heleen Steijger - Ingrid v.d. Kooij 7-6, 6-1
HERENDUBBEL 7 (D1)
1977 De Haan/De Haan - Bart Gerritsma/Robert-Jan Geurink 3-6, 7-5, 6-4
1978 V.d. Schelde/V.d. Schelde - Ad Derks/Th.den Ouden
1979 Wendt/Wendt - Eversdijk/Van Wingerden
1980 J.Bekker/T.Kersten - Dick Altheer/C.Yap 3-6, 6-1, 6-4
1981 C.v.d. Velde/Joop Ooms - Paul v.d. Weg/Rufert Ophorst
1982 Rufert Ophorst/Peter Gerritsma - Henk ten Brinke/Gerrit Beenhakker
1983 Gerrit van Helden/Pieter de Ruiter - Hans van Steenoven/Peter Scheers 6-3, 4-6, 6-0
1984
1985 Bijl/Ramakers - Malipaard/Brugman 6-2, 6-3
1986 Termeer/Du Clou - Nieuwstraten/Roel Berentempel 6-2, 6-1
1987 Hans Voskuyl/Hans Ruben - Gerrit van Helden/Pieter de Ruiter
1988 Hans Voskuyl/Hans Ruben - George Kempe/Weber
1989 Hans Voskuyl/Hans Ruben - V.d. Gaag/Janssen 6-7, 7-5, 6-3
1990 Michel Gerritsen/E.Gerlach - Wim Verschure/Alex Beumer 9-8
1991 Wim Staat/Roel Smeenge - Paul Borgerding/Evert Jacquet 6-1, 7-6
1992 Wim Staat/Roel Smeenge - Marc van Lenten/Tegelaar
1993 Wim Staat/Roel Smeenge - Bert van Es/Bertus v.d. Wiel 6-4, 3-6, 6-3
1994 Ramakers/Frans Loeve - Wim Verschure/Alex Beumer 6-2, 6-2
1995 Dick v.d. Stigchel/Ruud v.d. Werff - Rob Kaper/Hunting 6-1, 6-0
1996 Fred Muylwijk/Jan Dylan v.d. Weck - Guido v.d. Linden/Oscar Amperse 6-7, 7-6, 6-2
1997 Jiri Anton/Gert Zaat - Ron Zondervan/Arjan van Hees 8-2
1998 Martin Keijzer/Peter Keijzer - Martin de Waard/Rogier Goud 6-2, 6-4
1999 Menno van Dijk/Coert Nodelijk - Bram Rondberg/Hans de Zeeuw 4-6, 6-2, 6-3
2000 Frans van Dun/Arie Schenk - Paolo Rubio/Hans Van Zutphen 6-4, 6-2
2001 Piet Baanvinger/Pieter Baanvinger - Theo Fonville/Nico Vermeij 6-2, 6-3
2002 Lennart Bouwer/Paul Ritchi - Danny van Biene/Marcel Broekman 6-0, 6-2
2003 Bert van Es/Ron Jansen - Danny van Biene/Marcel Broekman 6-1, 6-3
2004 Pablo Rubio/Ron Verhagen - Alex de Jong/Remco Spaninxs 6-4, 7-5
2005 Titus Fleur/Karsten de Graaf - Rob van Buuren/Maurice van der Hoorn 7-5, 6-7, 6-2
2006 Danny van Biene/Marcel Broekman - Joris Groeneweg/Mark Kilsdonk 2-6, 6-2, 6-4
2007 Cyrile Prins/Michel Prins - Ben Biesheuvel/Mervyn de Bruyn 7-6, 6-3
2008 Ron Dekker/William Mijdam - Mervyn de Bruin/Sander de Vries 6-2, 1-6, 6-3
2009 Edwin Bleeker/Joris Groeneweg - Joop Opmeer/Antoine de Prieëlle 6-3, 6-2
2010 Raymond Dekker/Rene van der Weijde - Marcel le Clercq/Maarten de Jong 6-2, 6-2
2011 John Vondermans/Sander de Vries - Danny Kuipers/Ad Verhoeven walk over
2012 Egbert op 't Hof/Tim Oskam - Olivier Collomb/Marcel Noordzij 7-6, 1-6, 6-3
2013 Edward Bauer/Chris Schmidt - Edwin Gerde/Frank Ponte 6-1, 6-3
2014 Jordi Nicolai/Youri Slok - Rob Biesheuvel/Nick Fleur 6-2, 6-3
2015 Ruud Heijlaerts/Rogier Manshande - Sebastiaan Drescher/Edwin Markus 6-3, 6-2
2016 Rob Ardon/Frank Ponte - Maarten Heres/Wouter Heres 6-4, 6-1
2017 Aschwin Baaijens/Roy de Vlaming - Rob Ardon/Frank Ponte 4-6, 6-0 ,6-4
2018 Patrick de Kievit/Nick Willemstijn - Dennis Hoogerbrugge/Frans Hoogerbrugge 6-3, 6-4
2019 Rory van der Weijden/Nick Willemstijn - Marco Cornelisse/Coen Struys 6-0, 6-3
2020 Jan in 't Veld/Maarten van der Weijden - Ricardo Arkes/Robin Waas 6-3, 6-4
HERENDUBBEL D1 TOT EN MET 18 JAAR
1982 Bert-Jan Lammens/Peter Hoogerwerf - Wim-Kees v.d. Plank/Mark Eversdijk
HERENDUBBEL 7  35 JAAR EN OUDER
2006 Sarbi Ariza Lora/Hans van der Wees - Peter Breeman/Arie de Jong 7-6, 6-7, 6-2
2007 Frank Boon/Ron Dekker - Andre Cohen/Leen van der Klis 6-2, 7-5
2008 Frank Boon/Ron Dekker - Andre Cohen/Leen van der Klis 6-0, 6-3
2009 Peter Stasse/Jerry Kuiper - Coen Struys/Huib den Boer 6-4, 1-6, 6-3
2010 Remco Spaninxs/Wim Staat - Frank Boon/Ron Dekker 4-6, 6-4, 7-5
2011 Jack van den Berg/Carl Houtkamp - Frank Boon/Ron Dekker 6-2, 7-5
2012 Jan in 't Veld/Maarten van der Weijden - Paul Butte/Gerard Mol 6-3, 6-4
2013 Sander Roskam/Wim Staat - Frank Boon/Otto van Wort 6-3, 6-2
2014 Frank Boon/Ron Dekker - Ron van Dongen/Rene Tubbing 6-3, 6-1
2015 Arend-Jan Franssen/Arie van der Weyde - Jan in 't Veld/Maarten van der Weijden 6-4, 6-4
2016 Vidor Blaazer/Martijn Siebenlist - Mark van Helden/Christian Sterk 6-4, 6-4
2017 Bernd Bos/Wim Peels - Jan in 't Veld/Maarten van der Weijden 6-2, 6-1
DAMESDUBBEL 7 (D1)
1977 V.d. Plank/Kamp - Doove/Hegge 6-3, 6-3
1978 M.Abranoff/Gomperts - M.van Gardingen/E.van Wijngaarden
1979 De Vries/Dijkstra - Willemstein/Van Gent
1980 Laura Tuinstra/Caroline de Waal - W.van Sommeren/Judith Visser 6-7, 6-3, 7-5
1981 N.Veth/Anneke de Graaf - P.Scheen/K.Linnert
1982 Verduym/Kroonen - Wil Bok/An Loeffen
1983 Ries de Geus/Jeanette van Hees - Anja Koreman/Judith van Vugt 6-0, 6-4
1984
1985 Renee van Amerom/Wil Cammenga - An Loeffen/Wil Bruins-Bok 6-3, 6-3
1986 Verspeek/Wegdam - Rinsma/Marianne Schuerman 6-7, 6-1, 7-5
1987 Marian van Dijk/Toos Leonard - Hilda de Vries/Annemiek Pinkse
1988 Janny v.d. Bergh/Paula Mönch - Niemantsverdriet/Dam
1989 Riek Fokke/Janny Murks - Van As/Verduyn 6-2, 6-3
1990 Riek Fokke/Janny Murks - Trix Schramm/Annemarie Faber v.d. Meulen 9-4
1991 Ellen Doolaard/Wil van Kralingen 6-4, 6-1
1992 Trix Schramm/Annemarie Faber v.d. Meulen - Ellen Doolaard/Wil van Kralingen
1993 Marleen Bekkers/Daphne Krijgsman - Gerrie Veenstra/Joke Aaldijk 6-3, 2-0 opg.
1994 Truus Manshande/Harriët v.d. Klis 6-4, 6-3
1995 Valk/Marian de Kievit - An Loeffen/Ingrid Widya 7-6, 6-3
1996 Jantine in 't Veld/Janine Versluys - Alice Luyten/Heleen Steijger 6-4, 6-4
1997 Flor Hissink/Birgitta Stroober-de Grauw - Anneloes Wepster/Suzanne v.d. Post 8-6
1998 Jacqueline Bénard/Daniera van Poppel - Anneloes Wepster/Suzanne v.d. Post 6-3, 6-7, 7-6
1999 Jacqueline Bénard/Daniera van Poppel - Tineke Bogaard/Riek de Jonge 6-2, 6-2
2000 Jacqueline Knüppe/Diane v.d. Poel - Betty van Geet/Adela Sixma 7-5, 7-5
2001 Evelien Amperse/Karin Lambrechts - Flor Hissink/Lucy Mooijweer 6-1, 6-3
2002 Meike de Gruijter/Lonneke Kort - Marieke Bremmer/Madelon Lommerse 6-2, 6-2
2003 Lilian Bekkers/Annemiek Pinkse - Christie van As/Marissa Dornscheidt 6-2, 6-2
2004 Barbara van Beets/Elly Michilsen - Petra den Hartog/Petra Kamerman 7-5, 7-5
2005 Lia Veldhuis/Vivienne Verhagen - Karin Jansen/Lizette van Sint Annaland 4-6, 6-4, 7-5
2006 Lianne Faber/Sander vander Lijke-Flach - Swaan Smit/Vivienne Verhagen 6-2, 6-3
2007 Wendy Rooders/Madelon Vriesendorp - Anita de Jong/Kelly de Jong 6-3, 4-6, 6-2
2008 Astrid Hoedemans/Iris Versluis - Galina Vos/Madelon Vriesendorp 6-3, 2-6, 7-5
2009 Kim Cohen/Barbara Krijgsman - Astrid Adriaansens/Dionne Broere 6-4, 6-4
2010 Ilona Moret/Janneke Ruben - Wendy de Jong/Evelijn Rensen 6-2, 6-4
2011 Michelle van Leeuwen/Janet Wesdorp - Linda van Assendelft/Monique Hoeijmans 6-1, 6-2
2012 Wiesje Koopmans/Ingeborg van Lelieveld - Wendy de Jonge/Wieneke Koppenol 4-6, 7-6, 6-1
2013 Jorinde Amade/Debbie Slagboom - Linda Bakker/Sylvia van Rijswijk 6-0, 6-3
2014 Danique van Assendelft/Linda van Assendelft - Yvonne Mulders/Gerda Post 6-1, 6-0
2015 Anja van der Ende/Dorine Oudhof - Petra Brouwer/Laura de Jong 6-7, 6-4, 6-3
2016 Danielle Rijkens/Wennie Roestenberg - Julia van Maren/Jalysa Schenkhuysen 6-3, 0-6, 6-4
2017 Annemarie van Maren/Julia van Maren - Linda Ardon/Kim Boom 6-1, 6-2
2018 Jana Olzog/Karin Sluiter - Karlijn Veth/Marit de Wit 6-2, 6-2
2019 Jo-Anne Krul/Anne Marleen Vliegenthart - Muriël Leeuwestein/Marcella Lupescu 6-3, 6-2
2020 Debora Drescher/Marit de Wit - Sabine van Klaveren/Joyce Teske-Lafontaine walk over
DAMESDUBBEL D1 TOT EN MET 18 JAAR
1982 Marlies Wendt/Ellen Conijn - Ingeborg Kaper/Sandra Schless
DAMESDUBBEL 7  35 JAAR EN OUDER
2006 Elly Saffignani/Janny Geway - Ada van Dodewaard/Irma Jongeneel
2007 Jola de Wit/Yvonne Troost - Suzan de Jong/Irma Jongeneel
2008 Alice van der Linden-Slikker/Saskia Maaskant - Karin Jansen/Lizette van Sint Annaland
2009 Karin Jansen/Lizette van Sint Annaland - Conny van den Enden/Edith Matena 0-6, 6-3, 6-2
2010 Edith Matena/Corola Zwijgers - Tanny van Dijk Faasse/Sonja v.d. Heuvel-van Dijk 6-2, 6-3
2011 Astrid Brockhus/Astrid Groeneweg-Dubbeldam - Astrid Hoedemans/Daniëlle Nunnikhoven 6-4, 6-4
2012 Lianne Faber/Sandra van der Lijke-Flach - Emma Andersson/Yvonne Mulders 7-5, 6-2
2013 Heike Elsermann/Francia de Jong - Ada van Dodewaard/Judith de Haas 3-6, 7-6, 7-6
2014 Anke van Doeland/Juliet van Doeland - Linsa Bakker/Sylvia van Rijswijk 2-6, 7-6, 6-2
2015 Anja van der Ende/Dorine Oudhof - Susanne Bilderbeek-van Netten/Martine van der Steeg 6-4, 6-2
2016 Linda Bakker/Sylvia van Rijswijk - Tam Chiangwattana/Claudia van Heelsbergen 6-3, 7-6
2017 Laura de Jong/Cynthia Slenders - Joke van Hemert/Freekje Nanlohy 6-2, 6-3
GEMENGDDUBBEL 7 (D1)
1977 Rob Kaper/Sija Teunisse-Quartel - Buckest/Leny Goutier 6-2, 3-6, 6-4
1978 Krüg/Versnel - Verhage/Verhage
1979 Kouwenhoven/Jeanette Kouwenhoven - V.d. Storm/Linda Bruggenkamp
1980 M.v.d. Steenhoven/R.van Helden - Paul v.d. Weg/Enneke Gummels 6-4, 6-4
1981 M.v.d. Adel/E.Smelting - Simon van Brakel/M.de Snoo
1982 Hans Cammenga/Marloes Verhoeven - Chris de Tree/Ildiko v.d. Sluys
1983 Jan Heert/Truus Binder - Jac.Hoogerwerf/Elise Dekker 6-4, 6-2
1984
1985 Richard in 't Veld/Rina Michels - Rob Kaper/Renee van Amerom 6-3, 7-6
1986 Richard in 't Veld/Rina Michels - Wim Verschure/Dieneke Irik 6-3, 3-6, 6-2
1987 Richard in 't Veld/Rina Michels - Hans Ruben/Miranda Huizer
1989 Peter Hekman/Marja Hekman - Emiel Jaeger/Jarka Slagboom 6-2, 3-6, 6-4
1990 Peter Hekman/Marja Hekman - Paul Dokman/Marie-Louise Thieller 9-3
1991 Paul Dokman/Marsha Fransen - Rob Brassien/Ellen Doolaard 6-3, 6-2
1992 Martin Niemantsverdriet/Noor Dan - Martin van Bree/Janny Murks
1993 Peter Hekman/Marja Hekman - Leo Bezemer/Sandra v.d. Zee 2-6, 6-1, 7-5
1994 Jan Ponte/V.d. Elst - Pieter Bekkers/Lilian Bekkers 6-4, 6-0
1995 Jack Mijnster/Pons - Kees Ripzaad/Lilian Bekkers 6-1, 6-1
1996 Peter Verboon/Patricia Hendriks - Onno Bruins/Wil Bruins-Bok 6-0, 6-4
1997 Jiri Anton/Christiane Kamp - W.Vast/Mariette van Dalen 8-2
1998 Gert v.d. Wal/Carina Pluimert - Arie v.d. Vlies/Ineke v.d. Vlies 6-2, 6-0
1999 Menno van Dijk/Christie van As - Jan de Knecht/Caroline v.d. Hout 6-2, 6-4
2000 Peter Heijstek/Christine Cornelissen - Martin Ravenstein/Margret Stolk 6-1, 6-2
2001 Frans Lambertus/Carla von Sohsten - Otto van Wort/Lucy Mooijweer 6-3, 6-2
2002 Wouter van Hoogstraten/Marieke Bremmer - Otto van Wort/Lucy Mooijweer 4-6, 6-2, 6-2
2003 Leo Beurskens/Claudia Scheepers - Wim Pinkse/Annemiek Pinkse 6-0, 4-6, 6-1
2004 Pablo Rubio/Mariette van Dalen - Wim Pinkse/Annemiek Pinkse 6-4, 7-5
2005 Robert Thiellier/Wendy van Loenhout - Berry van Vuuren/Judith de Haas 7-5, 6-1
2006 Robert Thiellier/Wendy van Loenhout - Jacques Hoogerwerf/Nienke Wagenaar 6-4, 4-6, 6-3
2007 Karsten de Graaf/Wilianne Noort - Time Kaptein/Margreet van der Leeden 2-6, 7-6, 6-3
2008 Rutger Karelse/Ilse Kooyman - Joris Groeneweg/Madelon Vriesendorp 6-1, 6-1
2009 Paul Butte/Sandra Hertog - Sarah de Jong/Hans de Jong 6-4, 2-6, 6-1
2010 Jaquba Lesteluhu/Barbara Krijgsman - Danny Vondermans/Angela Roeland 6-3, 7-6
2011 Hans de Jong/Sarah de Jong - Nick v.d. Vecht/Rosina Verhoev 6-4, 6-2
2012 Tom Twigt/Anja van Santen - Bas van IJk/Evelien Stehouwer 6-3, 6-4
2013 Tim van der Wilk/Emma Herrewijnen - Tim Zendman/Erin van Duren 6-0, 6-4
2014 Jip van Assendelft/Linda van Assendelft - Elie van Maren/Sophia van Maren 2-6, 6-4, 6-1
2015 Erik Zwaan/Simone Tak - Marc Paats/Ingrid de Rover 7-6, 7-5
2016 Paul Hoogerwaard/Marise de Roon - Riko Arends/Anne-Floor Blonk 6-1, 6-2
2017 Joey Reedijk/Karlijn Veth - Jan Willem de Beijer/Marit de Beijer 3-6, 7-6, 7-6
2018 Dennis Siebes/Leonie Kolenbrander - Frank van Katwijk/Heike Elsermann 7-6, 4-6, 7-6
2019 Kevin 't Jong/Eline Ruben - Reinder van de Velde/Corine Zwaan 6-4, 4-6, 6-3
2020 Julian Neef/Eva Bakker - Jochem Achthoven/Ilse Kloosterman-Aarden 6-1, 6-0
GEMENGDDUBBEL 7  35 JAAR EN OUDER
2006 Aat Muhlenbruch/Janny Geway - Harry Wouters/Mia van Wingerden 6-7, 7-5, 6-2
2007 Andre Cohen/Lia Cohen - Wim Pinkse/Annemiek Pinkse 5-7, 6-4, 6-2
2008 Hans van Genderen/Anita de Jong - Rian van den Tempel/Elly Saffignani 6-4, 6-2
2009 Piet Oskam/Vera Kortland-Hommerson - Tom Stentler/Arnolda Stentler 6-1, 6-3
2010 Tom Stentler/Arnolda Stentler - Marc Paats/Ingrid de Rover 6-4, 6-2
2011 Piet Oskam/Vera Kortland-Hommerson - Arjan Levisson/Andrea Heijnen-van Wingerden 6-2, 6-2
2012 Marc Paats/Ingrid de Rover - Sjon Vos/Petra Brouwer 6-2, 6-1
2013 Henk Mattu/Debbie Slagboom - Marc Paats/Ingrid de Rover 7-5, 6-2
2014 Marc Paats/Natalie Cohen - Wim Staat/Heike Elsermann 7-6, 6-3
2015 Hans Neeskens/Daniëlle Koremans - Henk Swart/Sonja Verstraeten walk over
2016 Marc Paats/Ingrid de Rover - Huib van Dort/Desiree Besjes 6-0, 2-6, 6-1
2017 Martin Verheij/Monique den Hartog - Tom Stentler/Arnolda Stentler 7-5, 6-7, 6-4
HERENENKEL 8 (D2)
1979 Zoeteman - J.Filarski
1980 H.Faber - A.Verbraak 7-6, 6-4
1981 -
1982 -
1983 -
1984
1985 -
1986 Henk van Leeuwen - Wim Scharloo 6-2, 6-4
1987 Jan Biezepol - Koos v.d. Weijden
1988 A.G.Noorlander - D.Recourt
1989 Arie v.d. Weijde - Henk Lahuis 6-4, 6-0
1990 Pieter Nijzink - Peter v.d. Berg 9-6
1991 Rainier Dauvillier - R.Bakker 6-3, 6-1
1992 Ron van Gulik - Bert Groen
1993 Jack Tauladan - Ad de Kok 7-6, 6-2
1994 Harold v.d. Net - Ron de Koe 6-3, 6-3
1995 Ron de Koe - Gerard Hoogstraten 7-6, 6-7, 6-0
1996 Edwin Hummel - Stefan v.d. Stigchel 7-6, 6-0
1997 Raymon Vos - Robin v.d. Mark 8-6
1998 Sander Terlouw - Raymond Corbeth walk over
1999 André Goedhart - Vincent de Klerk 6-2, 6-0
2000 Bojan Brkic - Rens in 't Veld 6-2, 6-0
2001 Machiel Takens - Young Kon Lambeck 6-4, 6-0
2002 Myron van Geest - Nils Kleingeld 6-4, 6-3
2003 Edward Lagerwaard - Henk Schroots 7-6, 4-6, 6-3
2004 Ron Roubos - Rino Tee 6-2, 6-2
2005 Jan Visser - Gert-Jan van Es 6-1, 6-2
2006 Edwin Bleeker - Paul Beekhof 6-4, 4-6, 6-0
2007 Remco Andriese - Gerben Legra 6-4, 6-4
2008 Jaquba Lesteluhu - Ron Roubos 6-7, 6-0, 6-0
2009 Jaquba Lesteluhu - Jurriaan Brans 6-3, 6-3
2010 Fubara Bestman - Arie van Tiggelen 6-0, 6-3
2011 Arie van Tiggelen - Milan van Wijck 7-6, 6-4
2012 Kristian Corvers - Wijnand Ruben 7-5, 6-4
HERENENKEL D2 OUDER DAN 25 JAAR
1996 Edu Saffignani - Jeffrey Tio 6-3, 6-3
DAMESENKEL 8 (D2)
1979 Jeanette Kouwenhoven - Van Someren
1980 Netty Villanueva - Judith Visser 7-5, 6-1
1981 -
1982 -
1983 -
1984
1985 -
1986 E.v.d. Graaf - Flor Hissink 6-4, 6-0
1987 Kreukniet - Van Ginneken
1988 -
1989 Joan de Neef - Jokelien Passchier 4-6, 6-3, 6-2
1990 Jolanda den Doolaard - Gré Vermaas 9-6
1991 Daniëlle Plaisier - H.Visser 6-3, 6-3
1992 Sandra de Jong - Marian Slotboom
1993 Jet Tauladan - Marjan van Driel 6-2, 6-0
1994 Ilana Verhoeven - Alice Luijten 6-3, 6-0
1995 Inge Römgens - Vanessa van Zanten 3-6, 7-6, 7-6
1996 Rianne Beumer - Kimm Hokke 6-2, 6-1
1997 Barbara Ripzaad - Angela Vlasblom 8-6
1998 Pauline Scheelbeek - Avivit Langen 2-6, 6-2, 6-3
1999 -
2000 -
2001 -
2002 -
2003 -
2004 Vera Lafontaine - Bianca Jansen 6-1, 6-2
2005 Bianca Jansen - Marloes Hoogkamer 7-6, 6-1
2006 Inge van Helden - Yvonne Rondberg 6-3, 6-3
2007 Wiesje Koopmans - Britt Luigies 6-1, 6-2
2008 Roxana Schepers - Debora Boogert 6-1, 7-6
2009 Debora Boogert - Nathalie Grisel 6-4, 6-3
2010 Debbie Slagboom - Yvonne Mulders 6-2, 4-6, 7-6
2011 Anja van der Ende - Arjan Mourik 6-2, 6-1
2012 Emma Andersson - Marja Fernandes walk over
DAMESENKEL D2 OUDER DAN 25 JAAR
1996 Alice Luyten - Gré Daamen 2-6, 6-1, 6-2
HERENDUBBEL 8 (D2)
1988 Harry v.d. Pol/V.d. Pol - V.d. Weijde/V.d. Weijde
1989 Paul van Wijnen/John Augustus - Van Bruchem/V.d. Berg 6-2, 6-2
1990 De Munter/Pabbruwee - Van Rooijen/Nab 9-4
1991 Ton van Vuren/Krol - Bijkerk/Eringaard 6-1, 6-4
1992 Ton van Vuren/Ben de Koning - Richard de Klepper/André Schenkel
1993 Ton Kruithof/Ron Zondervan - Bert Oosterwaal/Henk de Leon 6-1, 6-3
1994 Bert Groen/Jos Naaktgeboren - Dubbeldam/Verspuy 6-4, 6-1
1995 Regeer/Arjan van Hees - Abels/V.d. Sluis 7-5, 2-6, 7-6
1996 Stefan v.d. Stigchel/Arjan Noels - Eric Stroober/Kees Swets 6-1, 6-2
1997 Bas Wouters/Dick Wouters - Ruud Verheijen/Gert v.d. Wal 8-4
1998 Marco Kroonen/Ricardo Baas - Janus de Bruijn/Wout Heerschap 6-4, 6-2
1999 Marco Kroonen/Dick Wouters - Theo Fonville/Andre Schoonhoven 6-3, 6-3
2000 Frans Lambertus/Otto van Wort - Theo Fonville/Andre Schoonhoven 6-2, 7-6
2001 Henk-Paul Korporaal/Henk Schilte - Erik Cense/Marco Leenheer 6-2, 6-1
2002 Marcel Kolinde/Jeroen Schaap - Piet Noorlander/Peter Verschoor 7-6, 6-2
2003 Leon Booij/Arjan Levisson - Janco Alblas/Sjaak Bakker 6-2, 6-3
2004 Hans Bos/Wim van Wijngaarden - Jan van Putten/P. Visser 6-3, 6-1
2005 Pim van Boxel/Frank Dubbeld - Jan Brand/Guido v.d. Net 6-2, 6-2
2006 -
2007 Menno de Munter/Gjalt de Wijk - Edwin Bleeker/Jeroen Verveer 6-2, 7-6
2008 Chris Timmermans/Maarten van der Weijden - Roger Malschaert/Ton de Bruyn 6-4, 6-1
2009 Gerben Legra/Antoine de Prieëlle - Dennis Siebes/Tim Zendman 7-5, 6-3
2010 Kevin Krastman/Muhsin Sahan - Berend Ruben/Wijnand Ruben 7-5, 6-3
2011 Robert Loendersloot/Mike Swanborn - Dirk de Jong/Wijnand Ruben 6-3, 6-4
2012 Berend Ruben/Gert-Jan Zilverschoon - Erik van der Lei/Haitze van Veller 6-3, 7-5
2013 Rob Biesheuvel/Nick Fleur - Edwin Bouman/Marko Pralica 6-4, 6-2
2014 Robert Loendersloot/Derrick Tjon-A-Loi - Dino Fortes/Rodney Fortes 6-3, 3-6, 7-6
2015 Adam Admiraal/Armand Leurs - Mark van Helden/Christian Sterk 7-5, 4-6, 6-0
2016 Jan-Willem Bekius/Max van der Klis - Patrick de Kievit/Enzo van de Vossenberg 6-1, 6-0
2017 Steven Kalis/Hans van Oosten - Rob Biesheuvel/Wesley Biesheuvel 5-7, 6-3, 6-2
2018 Sam Lodder/André Nederhof - Ricardo Arkes/Koen Boutens 6-2, 6-1
2019 Marc Brandsma/Mitchel van Heeren - Tom Meeuwissen/Alain Sterk 6-3, 6-4
2020 Peter Bennink/Stein de Jager - Dave van Oldenbarneveld/Bas van Oosterhout 6-2, 6-4
HERENDUBBEL 8  35 JAAR EN OUDER
2006 Paul Beekhof/Ronald de Boer - Frank Dubbeld/Leen Roubos 6-3, 7-5
2007 Chris Timmermans/Maarten van der Weijden - Albert Hagenstein/Stephen Tittel 1-6, 6-3, 6-3
2008 -
2009 I-Jay Cairo/Jose-Luis Alberto - Ron van Driel/Rene van der Weijde 6-3, 7-5
2010 Ron van Driel/Rene van der Weijde - Frank van den Adel/Vidor Blaazer 6-3, 4-6, 6-1
2011 Henk Mattu/Sjon Vos - Albert Been/Hans Lubbers 4-6, 7-6, 1-6
2012 Rogier Hessing/Hans Lubbers - Hans Sleeking/James Vrolijk 6-2, 6-3
2013 Edwin Bijker/Edwin Scheurwater - Andries Lugten/Ad van Pelt 6-2, 6-3
DAMESDUBBEL 8 (D2)
1988 Jarka Slagboom/Lilian Bekkers - Van Wijnen/Waardenburg
1989 Eykelhof/Netty Villanueva - Aaldijk/Veenstra 6-2, 6-3
1990 Emmy Braber/Tiny v.d. Rest - Brouwer/v.d. Weijde (volgens clubblad) 9-7
1991 Schermers/Koelemay - Janine ter Wee/An v.d. Meulen 6-1, 6-2
1992 Yvonne Kok/Susanne Dusseldorp - Brenda Pons/Frieda Kloot
1993 Pauw Lim/Jet Tauladan - Barbara van Büchem/Alice Luijten 6-1, 6-4
1994 Sonja Verstraeten/Liza Heintz - V.d. Rest/V.d. Rest 6-1, 6-7, 6-2
1995 Stuurman/De Rooy - V.d. Poel/Versluis 6-3, 6-4
1996 Marianne Heutink/Olga Blaas - Greetje Spruit/Nanny Ripzaad 6-2, 6-3
1997 Leny Schipper/W.Swart - Diane v.d. Poel/Nanny Ripzaad 7-6, 6-2
1998 Betty van Geet/Adela Sixma - Marieke v.d. Hel/Hanke Koelemay 6-3, 6-3
1999 Els Reehorst/Angelique Reehorst - Lia Jansen/Trees Wijngaarden 6-2, 6-2
2000 Eveline Amperse/Karin Lambrechts - Karin Jansen/Annet Remmelts 3-6, 6-4, 6-1
2001 Wanda Ekas/Marjolein Overal - L.Domburg/M.van Gemert walk over
2002 Karin Jansen/Lizette van Sint Annaland - Karin Hoon/Claudia Scheepers 6-4, 6-3
2003 Si-Ling Lambeck/Joyce de Meza - Inge Kwik/Elly Michilsen 6-3, 6-4
2004 Wilma Nijhuis/Patricia de Groot - A. Blaak/E. v.d. Bosch 6-4, 6-1
2005 Karin Kepel/Lianne Vermeulen - Marjolein van Lelieveld/Madelon Vriesendorp 3-6, 6-3, 6-4
2006 Daniëlle Nunnikhoven/Astrid Hoedemans - Elly Ammerlaan/Laura de Jong 7-6, 6-4
2007 Marian Westerbeek/Melissa den Ouden - Sjanie Verveer/Rebecca van Turenhout 6-3, 6-2
2008 Elly Ammerlaan/Laura de Jong - Rebecca van Turenhout/Esmeralda van Turenhout 6-4, 6-2
2009 Kim Cohen/Barbara Krijgsman - Ilse Hendriks/Dorine Oudhof 6-2, 6-0
2010 Michelle van Leeuwen/Roxana Schepers - Debbie Slagboom/Kim Vermeij-Boelsums 5-7, 6-3, 6-4
2011 Desiree Andeweg/Debbie Slagboom - Linda de Waal/Sabine de Waal 6-4, 7-5
2012 Eefje Korzilius/Mieke Korzilius - Jorinde Amade/Antoinette Blommers 6-1, 6-1
2013 Monique de Deugd/Daphne Wallin - Annelies Dambrink/Kim Dusseldorp 6-2, 4-6, 7-5
2014 Elly Ammerlaan/Laura de Jong - Corine Vlaanderen/Karin Volmer-Offereins 6-2, 4-6, 6-4
2015 Karlijn Veth/Marit de Wit - Sonja Daalhuizen/Marloes Kraaijeveld 7-6, 6-1
2016 Kim Ardon/Linda Ardon - Michèle Verdaasdonk/Iris Versluis 6-1, 6-1
2017 Saskia Cohen/Aster Stevens - Debora Drescher/Marit de Wit 7-6, 6-7, 6-4
2018 Sandra Schipper/Carly Wijk - Joyce Teske-Lafontaine/Anne-Marleen Vliegenthart 6-4, 2-6, 6-2
2019 Petra Brouwer/Jacqueline Knol - Sabine van Klaveren/Sandra de Koning-De Leeuw 6-3, 7-6
2020 Marjolijn Brouw/Jacqueline Kooy - Petra Brouwer/Jacqueline Knol 1-6, 6-4, 4-0 opgave
DAMESDUBBEL 8  35 JAAR EN OUDER
2006 Riet Boon/Wilma Schimmel - Monique de Deugd/Saskia Smulders 6-3, 6-3
2007 Danielle van Gent-Bernhart/Liselot Stevens - Monique de Deugd/Saskia Smulders poule
2008 Ati van Genderen/Anneke Struys-Buissant des Amorie - Monique de Deugd/Astrid Ouwehand 6-1, 7-6
2009 Astrid Ouwehand/Saskia Smulders - Petra Brouwer/Danielle van Gent-Bernhart 6-2, 6-4
2010 Laura de Jong/Arja Mourik - Lucïenne Soeurt/Cora van de Water 6-2, 6-2
2011 Petra Brouwer/Danielle van Gent-Bernhart - Linda Bakker/Sylvia van Rijswijk 6-1, 6-2
2012 Petra Brouwer/Esther de Jong - Monique den Hartog/Linda Visser 6-1, 2-6, 7-5
2013 Petra Brouwer/Jacqueline Cirk - Elly Ardon/Linda de Jager 4-6, 6-3, 7-5
GEMENGDDUBBEL 8 (D2)
1989 Pabbruwee/Van Someren - Bertus v.d. Wiel/Corrie van Es 6-3, 2-6, 6-2
1990 Pabbruwee/Vos - Rieks Visser/Charmaine v.d. Zee 9-6
1991 Krol/De Jong - Stevens 6-4, 6-2
1992 John van Dijk/Conny Versluis - Ron Korn/Irene de Koning
1993 Ron Schaap/Wendy Pelk - Ben van Valen/Rudeke van Valen 3-6, 6-3, 6-4
1994 Mijnster/Pons - Jan de Knecht/Van Gent 4-6, 6-1, 6-2
1995 Alex Geming/Liza Heintz - Jan de Knecht/Caroline v.d. Hout 7-5, 6-2
1996 Peter Kop/Diane Kop - Edu Saffignani/Roodnat 6-3, 2-6, 6-4
1997 Gert v.d. Wal/Linda v.d. Wal-Kieboom - Ton Schipper/Leny Schipper walk over
1998 Ton Schröder/Monique Schröder - Martin Ravenstijn/Margret Stolk 6-1, 6-2
1999 Oene Bouman/Yolande Bouman - Marco Kroonen/Linda v.d. Wal-Kieboom 6-2, 6-3
2000 Hans Harmans/Monique Schröder - Marga de Groot/Aad de Groot 6-1, 6-2
2001 Aad van Herk/Vera Lafontaine - Otto van Wort/Monique Hoeijmans 7-5, 6-4
2002 Leon Beurskens/Claudia Scheepers - Hans van der Wees/Yolanda van Spanje 6-3, 6-3
2003 Jan van Setten/Mariette van Dalen - Huub v.d. Weide/Joyce de Meza 4-6, 6-2, 6-2
2004 Jan Verhagen/Monique Hoeijmans - Alwin Notenboom/Sara Jans 6-3, 6-4
2005 Chiel den Dunnen/Saskia Smulders - John Cohen/Riet Lutters 6-0, 6-2
2006 Leen Roubos/Anneke Roubos - Tom de Zwart/Marjon Tulp 6-4, 6-3
2007 Edwin Bleeker/Claudia van Heelsbergen - Sjoerd Kuiper/Margreet de Zeeuw 6-2, 5-7, 6-2
2008 Ton van der Linden/Michelle Teunissen - Leonard Polman/Yvonne de Jong-Polman 6-3, 6-2
2009 Robert Smit/Danielle van Gent-Bernhart - Robin van Leeuwen/Wilma Grob 6-1, 6-4
2010 Fubara Bestman/Tam Chiangwattana - Tim Korzilius/Mieke Korzilius 7-5, 6-3
2011 Tim Korzilius/Mieke Korzilius -Haitze van Veller/Chantal Berends 6-0, 6-3
2012 Haitze van Veller/Jorinde Amade - Peter Bos/Roxana Schepers 6-1, 3-6, 7-5
2013 Jules Bakker/Martine van der Steeg - Tim Janssens/Corine Zwaan 7-6, 2-6, 6-3
2014 Erik Zwaan/Corine Zwaan - Mike de GruijlMarion de Gruijl-Pits 6-3, 6-3
2015 Adam Admiraal/Amadeo Admiraal - Martin Slager/Jo-Anne Krul 3-6, 6-4, 6-3
2016 Maxim van der Plank/Manon van der Plank - Max van der Klis/Caroline Wouters 6-2, 2-6, 6-2
2017 Corne Vliegenthart/Elisa Kelfkens - Rob Vliegenthart/Anne-Marleen Vliegenthart 6-3, 6-4
2018 Wouter van Baardewijk/Anke Jasper - Jan Koopman/Carla Koopman 6-1, 6-2
2019 Marc Albanie/Heidi Van Wijk - Jordy Baljé/Margaret Boutkan 6-4, 6-1
2020 Bas van Oosterhout/Helene Postema - Egbert Verschuren/Annelies Zwartbol 6-3, 6-3
GEMENGDDUBBEL 8  35 JAAR EN OUDER
2006 -
2007 Dick Flach/Irene Flach - Martin Hertgers/Sandra van Boxel 6-2, 6-3
2008 Cees Pelgrim/Jolanda Netten - Chris Timmermans/Cora Timmermans 6-4, 6-3
2009 Andre Slager/Astrid Ouwehand - Vidor Blaazer/Mirjam Don 6-3, 6-2
2010 Rob Hofs/Lucïenne Soeurt - Niels Mooij/Mireille Mooij 6-4, 3-6, 6-2
2011 Henk Mattu/Jeannette Zijderveld - Peter v.d. Woerd/Corina Zijderveld 2-6, 7-6, 6-3
2012 Robin van Rijswijk/Sylvia van Rijswijk - Wim Bekker/Freekje Nanlohy 6-4, 5-7, 7-6
HERENENKEL 9 (E)
1981 J.v.d. Velde - B.Hereijgers
DAMESENKEL 9 (E)
1981 Birgitta de Grauw - Bianca van Dam
HERENDUBBEL 9 (E)
1981 H.Nodelijk/Wim Vermaat - B.Hereijgers/D.Schniermanni
DAMESDUBBEL 9 (E)
1981 J.Venema/B.van Alma - Bianca van Dam/Dieneke Irik
1982 -
1983 -
1984 -
1985 -
1986 -
1987 -
1988 -
1989 -
1990 -
1991 -
1992 -
1993 -
1994 -
1995 -
1996 -
1997 -
1998 -
1999 -
2000 -
2001 -
2002 -
2003 -
2004 -
2005 -
2006 -
2007 -
2008 -
2009 -
2010 -
2011 -
2012 -
2013 -
2014 -
2015 -
2016 -
2017 -
2018 -
2019 -
2020 Esme Gernette/Madeleine Leusen - Melanie Dolderman/Michelle Koppenhagen 6-3, 6-2
GEMENGDDUBBEL 9 (E)
1981 J.Schmidt/R.Waardenburg - H.v.d. Heide/J.v.d. Heide
1982 -
1983 -
1984 -
1985 -
1986 -
1987 -
1988 -
1989 -
1990 -
1991 -
1992 -
1993 -
1994 -
1995 -
1996 -
1997 -
1998 -
1999 -
2000 -
2001 -
2002 -
2003 -
2004 -
2005 -
2006 -
2007 -
2008 -
2009 -
2010 -
2011 -
2012 -
2013 -
2014 -
2015 -
2016 -
2017 -
2018 -
2019 Bas van Oosterhout/Helene Postema - Christiaan Wisse/Lotte Wisse 6-1, 6-2